Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ customized pu coated fabric ] αγώνας 509 προϊόντα.
Στροβίλων γενικό ντυμένο PTFE φίμπεργκλας υφάσματος ασφάλειας ύφασμα φίμπεργκλας ποδιών ντυμένο 580g επαναχρησιμοποιήσιμο
| Συνολικό βάρος: | 580 g/sq.meter |
|---|---|
| Συνολικό πλάτος: | 1000mm 1550m |
| Συνολικό πάχος: | 0.43mm |
Υψηλό θερμικό στρωμάτων Ptfe φίμπεργκλας υφάσματος μαύρο αντιστατικό σκόνης ύφασμα φίμπεργκλας μονωτικών περιβλημάτων ντυμένο PTFE
| Βάρος μονάδων: | 610g/sqm |
|---|---|
| Συνολικό πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Συνολικό πάχος: | 0.45mm |
Χημικό ανθεκτικό Ptfe έντυσε την κάλυψη θερμικής μόνωσης πυροπροστασίας υφάσματος 580g υφασμάτων γυαλιού
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.43mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα 1 γυαλιού Thermocovers ντυμένο Ptfe δευτερεύον εμπόδιο πυρκαγιάς 17OZ
| Βάρος μονάδων: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,016 ίντσα |
Χημικό ανθεκτικό ντυμένο PTFE ύφασμα 0.43mm φίμπεργκλας πυρίμαχο εμπόδιο
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Πάχος: | 0.43mm |
Ντυμένο ύφασμα 20OZ φίμπεργκλας καλύψεων σωλήνων εξάτμισης μηχανών το PTFE καθιστά αλεξίπυρο το ύφασμα γυαλιού κουρτινών Ε
| Τυποποιημένο βάρος: | 20oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.017inch |
Υψηλή θερμική στρωμάτων Ptfe φίμπεργκλας κάλυψη θερμικής μόνωσης υφάσματος επαναχρησιμοποιήσιμη
| Βάρος μονάδων: | 610g/sqm |
|---|---|
| Συνολικό πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Ολικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Υψηλής θερμοκρασίας μαξιλάρι θερμικής μόνωσης εμποδίων πυρκαγιάς υφάσματος γυαλιού Thermocovers ντυμένο Ptfe
| Βάρος μονάδων: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| τυποποιημένο πάχος: | 0,016 ίντσα |
Μοτίβο Crowfoot Ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PTFE για προστατευτικό ματ γρασίδι για πυρκαγιά
| Βάρος μονάδων: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| τυποποιημένο πάχος: | 0,016 ίντσα |
Crowfoot ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας σχεδίων PTFE για την υψηλής θερμοκρασίας μόνωση
| Βάρος μονάδων: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| τυποποιημένο πάχος: | 0,016 ίντσα |

