Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ customized pu coated fabric ] αγώνας 509 προϊόντα.
Αλεξίπυρη 620g/sqm πετρελαίου κουρτίνα μόνωσης θερμότητας πλατφορμών
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται ή σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
Κάλυμμα πυρκαγιάς συγκόλλησης φίμπεργκλας Suntex για τα εργοστάσια χημικής βιομηχανίας βενζινάδικων συγκόλλησης
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
Υλικό μόνωσης προστασίας στροβίλων μόνωσης προστασίας εξάτμισης μόνωσης θερμότητας για το υψηλής θερμοκρασίας διαβρωτικό αέριο
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται ή σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
13.5OZ 0.017Inch καθιστούν αλεξίπυρα το ύφασμα φίμπεργκλας για τις ενώσεις επέκτασης, υφαμένο ύφασμα γυαλιού
| Βάρος μονάδων: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1300mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |
PU Welding & Fireproof Blankets (Custom-made) για Ναυπηγική, Κατασκευές, Ανταλλακτικά Αυτοκινήτων & Εγκαταστάσεις Πετρελαίου
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | χωρίς αλκάλια |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | slicone που ντύνεται |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο γραφίτης για την προστασία παφλασμών και την προστασία θερμότητας
| Χρώμα: | μαύρος, γκρίζος, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πάχος: | 1.4 mm~3mm |
| Μέγεθος: | 1x50m, 3x3m, 1x1m, 2x2m, 8x8m, ή προσαρμοσμένος |
Επί παραγγελία PU κουρτίνες συγκόλλησης και καλύμματα συγκόλλησης για τη ναυπηγική, κατασκευή, αυτοκίνητα μέρη, εγκαταστάσεις πετρελαίου
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | slicone που ντύνεται |
Χημικός ανθεκτικός αδιάβροχος υφασμάτων φίμπεργκλας Ptfe αντίστασης γδαρσίματος για το τύλιγμα σωλήνων πετρελαίου και φυσικού αερίου
| Βάρος: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
Προσαρμόστε το μέγεθος που το αντι κάλυμμα πυρκαγιάς υφασμάτων φίμπεργκλας πυρκαγιάς παρέχει την προστασία από τους σπινθήρες, Spatter, σκουριά
| Υλικό: | PU φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος: | 17 oz/yd2 |
| Χρώμα: | το γκρι και τα χρώματα |
Υψηλής θερμοκρασίας κάλυμμα πυρκαγιάς φίμπεργκλας προστασίας συγκόλλησης ασφάλειας απόδειξης πυρκαγιάς αντίστασης 550 βαθμού
| Ονομαστικό βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.45mm |

