Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ customized pu coated fabric ] αγώνας 499 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο μέγεθος Ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες βαρύ φορτίο υαλοπλαστικής συγκόλλησης
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| υλικό: | 100% fiberglass |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ακρυλικός που ντύνεται |
100% υαλοειδή συγκόλληση κουβέρτα φωτιά κουβέρτα 550 ° C ανθεκτική στη θερμότητα με ακρυλική επίστρωση
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| υλικό: | 100% fiberglass |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Προσαρμοσμένη 100% υαλοειδή συγκόλληση κουβέρτα με αντοχή στη θερμότητα 550 ° C και ακρυλική επίστρωση για την προστασία από πυρκαγιά
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| υλικό: | 100% fiberglass |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ακρυλικός που ντύνεται |
100% Fiberglass Welding Blanket 550°C Heat Resistant Acrylic Coated Fire Blanket for Welding and Fire Protection Το 100% Fiberglass Welding Blanket 550°C Heat Resistant Acrylic Coated Fire Blanket για συγκόλληση και προστασία από πυρκαγιά
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| υλικό: | 100% fiberglass |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Άριστο ύφασμα φίμπεργκλας εκτατής δύναμης ντυμένο Vermiculite για τον ιματισμό ασφάλειας
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
Καταστήστε αλεξίπυρες την ντυμένης φίμπεργκλας υφάσματος συγκόλλησης πυρκαγιά ρόλων πυρκαγιάς γενικής - καλύμματα συγκόλλησης καθυστερούντω
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
Η Κίνα έκανε τη συγκόλληση φίμπεργκλας 100% να βάλει φωτιά στο γενικό ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
Υφάσματα ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες Υφάσματα επικαλυμμένα με βερμικουλίτη Υφάσματα από γυαλί ινών για αρθρώσεις επέκτασης
| Θεραπεία: | δύο - πλαισιωμένα vermiculite και πυρίτιο που ντύνονται |
|---|---|
| Βάρος: | 620g/sqm |
| Δάχος: | 0.65mm |
1200 Γ ντυμένου Vermiculite βαθμοί υφάσματος φίμπεργκλας με την άριστη αντίσταση στις υψηλές θερμοκρασίες και το γδάρσιμο
| Επεξεργασία: | δύο - πλαισιωμένα vermiculite και πυρίτιο που ντύνονται |
|---|---|
| Βάρος: | 620g/sqm |
| Πάχος: | 0.65mm |
Καταστήστε αλεξίπυρος τον ντυμένου γενικού ρόλο πυρκαγιάς συγκόλλησης υφάσματος φίμπεργκλας
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |

