Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ customized pu coated fabric ] αγώνας 499 προϊόντα.
Το γονιμοποιημένο λάστιχο σιλικόνης έντυσε το ύφασμα/το ύφασμα φίμπεργκλας για την ένωση επέκτασης/την κουρτίνα
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 13.5 ύφασμα φίμπεργκλας oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.017inch |
SUNTEX Υφασματικό Διάχυμα Συνδέσεων
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 13.5 ύφασμα φίμπεργκλας oz/sq.y |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυπικό πάχος: | 0.017inch |
SUNTEX Fabric Expansion Joint Fiberglass Fabric
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 13.5 ύφασμα φίμπεργκλας oz/sq.y |
|---|---|
| Πρότυπο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυπικό πάχος: | 0.017inch |
Άσπρα υφάσματα φίμπεργκλας σιλικόνης υφασμάτων κουρτινών καπνού και πυρκαγιάς
| Βάρος: | 830g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0.65mm |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Ντυμένος ρόλος υφασμάτων φίμπεργκλας της Shell θερμικής μόνωσης υφάσματος 17OZ φίμπεργκλας αντίστασης φλογών PTFE
| Βάρος μονάδων: | 17oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.016inch |
Η υψηλής θερμοκρασίας χρωματισμένη σιλικόνη υφασμάτων κουρτινών καπνού και πυρκαγιάς έντυσε το βιομηχανικό ύφασμα φίμπεργκλας
| Βάρος: | 830g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0.65mm |
| Χρώμα: | άσπρος |
Πυρίμαχο φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφασμάτων ζωηρόχρωμο ντυμένο σιλικόνη αλεξίπυρο
| Ονομασία του προϊόντος: | Το πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την επιπλέουσα στέγη τοποθετεί σε δεξαμενή τη σφραγίδα |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
Πυρίμαχο φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφασμάτων ζωηρόχρωμο ντυμένο σιλικόνη αλεξίπυρο
| Όνομα προϊόντων: | Το πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την επιπλέουσα στέγη τοποθετεί σε δεξαμενή τη σφραγίδα |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Αντιστατικό ύφασμα φίμπεργκλας για τις επιπλέουσες σφραγίδες δεξαμενών στεγών
| Όνομα προϊόντων: | ύφασμα φίμπεργκλας για τις επιπλέουσες σφραγίδες δεξαμενών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Επιπλέουσα σφραγίδα στεγών υφάσματος φίμπεργκλας για τις εξωτερικές υπέργειες δεξαμενές
| Όνομα προϊόντων: | Επιπλέουσα σφραγίδα στεγών υφάσματος φίμπεργκλας |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |

