Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ customized pu coated fabric ] αγώνας 499 προϊόντα.
Υψηλό διάρκειας αλεξίπυρο αδιάβροχο φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος ντυμένο πολυουρεθάνιο
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Υψηλής θερμοκρασίας πυρίμαχο ανθεκτικό πολυουρεθάνιο υφάσματος φίμπεργκλας που ντύνεται
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται ή σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Βιομηχανικό σχεδιασμό ύφασμα αεραγωγών μειωμένου θορύβου μετριοπαθής φλόγας με μόνωση χωρίς διαρροές για υπόγειο γυμναστηρίου
| Yarn type: | E-Glass |
|---|---|
| Weave type: | twill woven or plain woven or customized |
| Alkali content: | Alkali Free |
ντυμένο ύφασμα γυαλιού 0.7mm πολυουρεθάνιο για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Ντυμένο πολυουρεθάνιο ύφασμα γυαλιού για τη μετακινούμενη μόνωσης μόνωση θερμαστρών θερμικής μόνωσης καλυμμάτων βαριά
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Κάλυψη μόνωσης φίμπεργκλας φρουράς θερμότητας για τη μόνωση του υφάσματος θερμικής μόνωσης φλαντζών και σωλήνων
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Η υψηλής θερμοκρασίας μόνωση και τα υφάσματα είναι ζωτικής σημασίας στην κατασκευή αποσυναρμολογημένων κουβέρτων, τυλίγματος σωλήνων.
| Alkali content: | Alkali Free |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Thickness: | 0.41mm |
Υψηλής θερμοκρασίας φλόγα - ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος φίμπεργκλας καθυστερούντω σιλικόνη
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο:: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν, ή προσαρμοσμένος |
Twill θερμικής μόνωσης/σατέν/ντυμένα ύφασμα/ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης σαφούς ύφανσης λάστιχο για τις ενώσεις επέκτασης
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο:: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν, ή προσαρμοσμένος |

