Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ customized pu coated fabric ] αγώνας 499 προϊόντα.
Κόκκινη ανθεκτική στη φωτιά σιλικόνη επικαλυμμένο γυάλινο ύφασμα ύφασμα για HVAC σύστημα αγωγού σύνδεσης
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο:: | Χωρίς αλκαλία |
| Τύπος ιστού: | 8H σατέν, ή προσαρμοσμένος |
Κόκκινο πυρίμαχο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα υφασμάτων γυαλιού για την ένωση επέκτασης υψηλής αντοχής
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο:: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν, ή προσαρμοσμένος |
Κόκκινο πυρίμαχο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα υφασμάτων γυαλιού για το συνδετήρα αγωγών συστημάτων Hvac
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο:: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν, ή προσαρμοσμένος |
Γκρίζα πολυουρεθάνιου φίμπεργκλας φλόγα θερμότητας υφασμάτων αντι - ντυμένο ύφασμα ίνας υάλου καθυστερούντω σιλικόνη για την αλεξίπυρη κουρτίνα
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Ταινία νημάτων: | Ε-γυαλί |
ύφασμα 60min φίμπεργκλας πολυουρεθάνιου 0.4mm το γκρίζο βάζει φωτιά στα προστατευτικά υφάσματα που χρησιμοποιούνται για τις κουρτίνες πυρκαγιάς και καπνού
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Ταινία νημάτων: | Ε-γυαλί |
Το ανθεκτικό στη θερμότητα λάστιχο σιλικόνης μόνωσης έντυσε το ύφασμα/το ύφασμα φίμπεργκλας για την πόρτα/την κουρτίνα/την ένωση επέκτασης/τη συγκόλληση
| Επίστρωμα: | ένα πολυουρεθάνιο που ντύνεται δευτερεύον |
|---|---|
| Βάρος: | 620gsm |
| Πάχος: | 0.77mm |
PU σιλικόνης φίμπεργκλας ντυμένο ύφασμα ύφασμα ίνας υάλου
| Υλικό βάσεων: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Το εύκαμπτο ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος/το μαύρο ύφασμα PU φίμπεργκλας έντυσε την πυρκαγιά M0 - καθυστερών
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 490g/sqm |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος/πλάτος/ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος/τυποποιημένο πάχος/πάχος: | 0.43mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό ντυμένο PU φίμπεργκλας M0 0.41mm υφασμάτων ενώσεων επέκτασης υφάσματος
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1300mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.41mm |
Θερμικής μόνωσης ντυμένο πολυουρεθάνιο ύφασμα 1.2mm υφάσματος φίμπεργκλας κάλυψης ντυμένο PU
| Βάρος: | 1070g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 1.2mm |

