Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ customized pu coated fabric ] αγώνας 499 προϊόντα.
460gsm ντυμένη πολυουρεθάνιο θερμική μόνωση υφάσματος φίμπεργκλας
| Όνομα: | Ντυμένο πολυουρεθάνιο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 460gsm |
ΥΦΑΣΜΑ ΕΠΙΚΑΛΥΜΜΕΝΟ ΜΕ FIBERGLASS ΓΙΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΕΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ & ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΚΑΠΝΟΥ
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Προστατευτικός ρόλος πυρκαγιάς, κουρτίνα πυρκαγιάς |
| Θέση εργασίας: | Κτήριο, νοσοκομείο, υπεραγορά, αίθουσα συνεδριάσεων, αερολιμένας |
ΥΦΑΣΜΑ ΕΠΙΚΑΛΥΜΜΕΝΟ ΜΕ FIBERGLASS ΓΙΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΕΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ & ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΚΑΠΝΟΥ
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Προστατευτικός ρόλος πυρκαγιάς, κουρτίνα πυρκαγιάς |
| Θέση εργασίας: | Κτήριο, νοσοκομείο, υπεραγορά, αίθουσα συνεδριάσεων, αερολιμένας |
Δημόσιος περιοχής καθολικός αλκαλικός ελεύθερος χαρακτηρισμός υφάσματος φίμπεργκλας μεγέθους πυρίμαχος
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | πολυουρεθάνιο (PU) που ντύνεται |
Βιομηχανική θερμότητα και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας υφασμάτων πυρίμαχο
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | πολυουρεθάνιο (PU) που ντύνεται |
Υφασμάτινα υφάσματα από γυάλινες ίνες ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες 460g/m2
| Weave type: | twill woven,plain woven or customized |
|---|---|
| Alkali Content: | Alkali Free |
| Surface Treatment: | polyurethane(PU) coated |
Υφάσματα από υαλοπλαστική υφαντική ύφασμα
| Τύπος ιστού: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | πολυουρεθάνιο (PU) που ντύνεται |
2025 αλεξίπυρα χημικά ανθεκτικά ύφασμα/ύφασμα φίμπεργκλας μη ραβδιών ντυμένα πολυουρεθάνιο
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται ή σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Αλεξίπυρη πυρίμαχη θερμική μόνωση υφάσματος φίμπεργκλας πολυουρεθάνιου ντυμένη PU
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | Που υφαίνεται σατέν ή που προσαρμόζεται |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας κουρτινών πυρκαγιάς φίμπεργκλας PU για την κιτρινοπράσινη σκιά συστημάτων διανομής αέρα για τη συγκόλληση
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.41mm |

