Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ customized pu coated fabric ] αγώνας 499 προϊόντα.
Ντυμένες PU ενώσεις επέκτασης αγωγών υφάσματος υφάσματος συγκόλλησης υφάσματος φίμπεργκλας
| Συνολικό βάρος: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1300mm 1550m |
| τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |
Ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση πολυουρεθάνης Υφαντό ύφασμα με επίστρωση PU Υφασμάτινο ύφασμα από υαλοβάμβακα
| Βάρος μονάδων: | 32.35 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,047 ίντσα |
Αλεξίπυρο εμπόδιο 0.4mm καπνού υφάσματος φίμπεργκλας κουρτινών ντυμένο PU κάλυψη προστασίας σωλήνων ρόλων θερμικής μόνωσης
| Βάρος μονάδων: | 13.8 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1550m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |
Ντυμένη κουρτίνα σκιάς υφάσματος φίμπεργκλας μόνωσης PU για τη συγκόλληση 0.4mm ύφασμα πυρκαγιάς
| Βάρος μονάδων: | 13.53 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,016 ίντσα |
1 δευτερεύον ασημένιο γκρι υφάσματος φίμπεργκλας 0.65mm ντυμένο PU για την ένωση των γενικών αλεξίπυρων κουρτινών
| Βάρος μονάδων: | 20.29 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Πάχος: | 0,0248 ίντσες |
Το υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου έντυσε τη σιλικόνη/PU/την ακρυλική/Vermiculite θερμότητα Resiatant
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα γυαλιού θερμικής μόνωσης για τις καλύψεις πυρκαγιάς
| Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 920mm |
| Πάχος: | 1.25mm |
Υφάσματα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PU ανθεκτικά στη φωτιά 0,4 mm για συστήματα πυροπροστασίας, πιστοποιητικό M0
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 χιλ. |
| Χρώμα: | Μπλε μαύρο |
Εύκολο ραμμένο ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PTFE για θερμομόνωση
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Fireproof Welding Blanket with Texturized Fiberglass Cloth and Abrasion Resistant Polyurethane Coating in 1m to 1.55m Width
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |

