Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ customized pu coated fabric ] αγώνας 520 προϊόντα.
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό ντυμένο PU φίμπεργκλας M0 0.41mm υφασμάτων ενώσεων επέκτασης υφάσματος
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1300mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.41mm |
Θερμικής μόνωσης ντυμένο πολυουρεθάνιο ύφασμα 1.2mm υφάσματος φίμπεργκλας κάλυψης ντυμένο PU
| Βάρος: | 1070g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 1.2mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ντυμένο PU ύφασμα 0.41mm φίμπεργκλας για τα μετακινούμενα μαξιλάρια μόνωσης
| Βάρος μονάδων: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,016 ίντσα |
ντυμένος Μαύρος υφάσματος κουρτινών πυρκαγιάς 0.43mm ο PU για τους αγωγούς διανομής αέρα
| Βάρος μονάδων: | 14.5 oz/sq.yard |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |
Ντυμένο εμπόδιο M0 πυρκαγιάς υφασμάτων υφάσματος φίμπεργκλας συγκόλλησης PU που απομονώνει τον καμβά 0.4mm υφάσματος
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.4mm |
Θερμομονωτικό κάλυμμα Fiber Glass Πανί Επικαλυμμένο με Πολυουρεθάνη
| Βάρος: | 1070g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 1.2mm |
Ντυμένο ύφασμα γυαλιού θερμικής μόνωσης σιλικόνη για τις καλύψεις συγκόλλησης, κάλυψη μόνωσης φλαντζών σωλήνων βαλβίδων
| Βάρος: | 120gsm σε 3000gsm |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
| Τύπος ύφανσης: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα |
Ντυμένο ύφασμα 0.43mm εμποδίων καπνού υφάσματος M0 φίμπεργκλας υφάσματος θερμικής μόνωσης πολυουρεθάνιο
| Βάρος: | 470g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.43mm |
Σιλικόνης ντυμένο λάστιχο φίμπεργκλας ΥΦΑΣΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ ΥΦΑΣΜΑΤΟΣ υφάσματος ΑΝΘΕΚΤΙΚΟ
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 13.5 ύφασμα φίμπεργκλας oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.017inch |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό μαλακό μεγάλο μεγέθους ζωηρόχρωμο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για τις ενώσεις επέκτασης
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 13.5 ύφασμα φίμπεργκλας oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.017inch |

