Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ flexible expansion joint ] αγώνας 302 προϊόντα.
Το αλεξίπυρο λάστιχο σιλικόνης ύφανσης σατέν έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας/το ρόλο υφασμάτων για την κουρτίνα πυρκαγιάς
| Επίστρωμα: | Πυριτικό άλας ασβεστίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρίζος |
| Βάρος: | 32 oz |
Η υψηλής θερμοκρασίας αλεξίπυρη σιλικόνη έντυσε την κουρτίνα πυρκαγιάς υφάσματος φίμπεργκλας υψηλή - ποιοτική πυροπροστασία
| Επίστρωμα: | Πυριτικό άλας ασβεστίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρίζος |
| Βάρος: | 32 oz |
Η υψηλής θερμοκρασίας αλεξίπυρη σιλικόνη έντυσε την κουρτίνα πυρκαγιάς υφάσματος φίμπεργκλας υψηλή - ποιοτική πυροπροστασία
| Επιχρισμός: | Πυριτικό άλας ασβεστίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρι |
| Βάρος: | 32 oz |
Μαύρη πυρκαγιά - γενικό ύφασμα 1.2mm Compenstor ρόλων ίνας υάλου καθυστερούντω ρόλος θερμικής μόνωσης
| Βάρος: | 1100g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 1.2mm |
Vermiculite ρόλων πυρκαγιάς 1.3mm βιομηχανικό γενικό ύφασμα 800 Glassfiber ανθεκτικό στη θερμότητα φίμπεργκλας Γ που ενώνει στενά το γενικό ρόλο
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
Κίτρινο φίμπεργκλας πυρκαγιάς φλογών/σπινθήρων ανθεκτικό γενικό Vermiculite υφάσματος ρόλων που ντύνεται που ενώνει στενά
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 G/M2 |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1.5 Μ |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
Βαρέων καθηκόντων ντυμένος Vermiculite γενικός ρόλος 800 πυρκαγιάς συγκόλλησης φίμπεργκλας βιομηχανικός αντίσταση Γ
| Βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000mm |
| Διάμετρος: | 1.4mm |
Suntex βιομηχανικό πυρκαγιάς γενικό ρόλων κάλυμμα συγκόλλησης πυρκαγιάς γενικό και πυρίμαχο
| Ονομαστικό Βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό ντυμένο Vermiculite ύφασμα φίμπεργκλας για τη συγκράτηση αντιθερμικών ασπίδων
| Ονομαστικό Βάρος: | 1070 G/M2 |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1.5 μ |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
Εύκολος να είναι ραμμένο κατασκευασμένο ντυμένο Vermiculite ύφασμα φίμπεργκλας για τις σφραγίδες πορτών φούρνων στολισμάτων
| Ονομαστικό Βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |

