Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ flexible expansion joint ] αγώνας 305 προϊόντα.
Η διανομή αέρα διοχετεύει τη μαύρη πυρκαγιά 0.21mm - πολυουρεθάνιο 2 ρόλων φίμπεργκλας υφάσματος καθυστερούντω επένδυση πλευρών
| Βάρος μονάδων: | 32.35 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,047 ίντσα |
Μετακινούμενο μόνωσης γκρίζο χρώμα πυριτικών αλάτων ασβεστίου υφάσματος φίμπεργκλας στρωμάτων υλικό μη υφαμένο
| wieght: | 1100 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 1,5 χιλ. |
| πλάτος: | 1,5 μέτρο |
Ακρυλικά ντυμένα γενικά καλύμματα πυρκαγιάς φίμπεργκλας 100%
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Χρώμα: | ο Μαύρος ή cOem |
| Εφαρμογή: | Πυροπροστασία |
Μαύρο Twill 30oz πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για το ύφασμα κουρτινών συγκόλλησης
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ενώνοντας στενά προστατευτικό κάλυμμα |
| Πάχος: | 1mm |
3. Υψηλής θερμοκρασίας θερμική κάλυψη από υαλοειδή υφάσματα (78OZ)
| Αριθμός μοντέλου: | 78 oz/sqy |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1000mm 1550mm |
| Τυπικό πάχος: | 0,102 ίντσες |
Ο αλεξίπυρος γενικός γραφίτης 29OZ έντυσε το υψηλής θερμοκρασίας σαφές σχέδιο υφασμάτων
| Βάρος μονάδων: | 28.82oz/sqy ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,039 ίντσα |
φλόγα θερμικής μόνωσης 1.4mm - ύφασμα 700 καθυστερούντω προστασία θερμότητας βαθμού Γ
| wieght: | 1100 g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | πάχος 1,5 χιλ. |
| πλάτος: | 1,5 μέτρο ή cOem |
Πυρίμαχος γραφίτης υφάσματος 34OZ οθόνης 650C υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός που αντιμετωπίζεται
| Βάρος μονάδων: | 33.8oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.059inch |
0.4mm υψηλό μαλακό πολυουρεθάνιο το (PU) υφάσματος φίμπεργκλας διάρκειας πυρίμαχο που ντύνεται
| Τύπος νημάτων: | Γ-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | Που υφαίνεται σατέν ή που προσαρμόζεται |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέση |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο γραφίτης για την προστασία παφλασμών και την προστασία θερμότητας
| Χρώμα: | μαύρος, γκρίζος, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πάχος: | 1.4 mm~3mm |
| Μέγεθος: | 1x50m, 3x3m, 1x1m, 2x2m, 8x8m, ή προσαρμοσμένος |

