Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ flexible expansion joint ] αγώνας 305 προϊόντα.
Πυρίμαχο αλεξίπυρο ακρυλικό ντυμένο φίμπεργκλας 100% για την οθόνη καπνού πυρίμαχων θυρών
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο ή OEM |
| Εφαρμογή: | Πυροπροστασία |
Ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση πολυουρεθάνης Υφαντό ύφασμα με επίστρωση PU Υφασμάτινο ύφασμα από υαλοβάμβακα
| Βάρος μονάδων: | 32.35 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,047 ίντσα |
Βαρέων καθηκόντων ντυμένα γραφίτης υφάσματα φίμπεργκλας για την υψηλής θερμοκρασίας προστασία
| Βάρος μονάδων: | 28.82oz/sqy ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,039 ίντσα |
Ντυμένο θερμικό κάλυμμα συγκόλλησης πυρκαγιάς αδιάβροχο για την πώληση
| Χρώμα: | μαύρος, γκρίζος, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πάχος: | 1.4 mm~3mm |
| μέγεθος: | 1x50m, 3x3m, 1x1m, 2x2m, 8x8m, ή προσαρμοσμένος |
Ακρυλικό επικαλυμμένο με 100% υαλοπλαστική για πυρκαγιά
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο ή OEM |
| Εφαρμογή: | Πυροπροστασία |
SUNTEX Υφάσματα από υαλοπλαστική επικαλυμμένα με γραφίτη
| Μονάδα βάρους: | 28.82oz/sqy ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Τυπικό πάχος: | 0,039 ίντσα |
Ντυμένα γραφίτης υφάσματα φίμπεργκλας
| Βάρος μονάδας: | 28.82oz/sqy ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Τυπικό πάχος: | 0,039 ίντσα |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα από γυαλί ίνες, ύφασμα επικαλυμμένο με μαύρο γραφίτη, με ανθεκτικότητα στη φωτιά και ιδιότητες αποσπώσεως για συστήματα ελέγχου πυρκαγιάς
| Βάρος μονάδας: | 28.82oz/sqy ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Τυπικό πάχος: | 0,039 ίντσα |
Πράσινο ενιαίο δευτερεύον PU (πολυουρεθάνιο) ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
| Επίστρωμα: | ένα πολυουρεθάνιο που ντύνεται δευτερεύον |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Πάχος: | 1.2mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό στη θερμότητα ντυμένο φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφασμάτων ντυμένο PTFE στο διαφορετικό χρώμα
| Επίστρωμα: | ένα πολυουρεθάνιο που ντύνεται δευτερεύον |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Πάχος: | 1.2mm |

