Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ flexible expansion joint ] αγώνας 305 προϊόντα.
Ντυμένο ύφασμα ίνας υάλου υφασμάτων φίμπεργκλας πολυουρεθάνιου PU
| Επίστρωμα: | ένα πολυουρεθάνιο που ντύνεται δευτερεύον |
|---|---|
| Βάρος: | 620gsm |
| Πάχος: | 0.77mm |
Νεοπρένιο καουτσούκ Μαύρο επικαλυμμένο υαλοπλαστικό ύφασμα 0,45 mm πάχος
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 g/sqm |
| Δάχος: | 0,45 χιλ. |
16 μετακινούμενου φίμπεργκλας OZ υφάσματος θερμότητας αντανακλαστικού για τα καλύμματα αντιθερμικών ασπίδων κάλυψης σωλήνων
| πλάτος: | 150cm |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο γκρι |
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Μέχρι βαθμός 500 Γ |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας πρόληψης πυρκαγιάς σιλικόνη που χρησιμοποιείται στη μόνωση θερμότητας
| Θερμοκρασία υπηρεσιών: | 1000°F/550°C |
|---|---|
| Ίνα βάσεων: | Φίμπεργκλας |
| Επίστρωμα: | δύο - πλαισιωμένο λάστιχο σιλικόνης |
0.9mm πάχος 1000°F/550°C Θερμομόνωση
| Service Temperature: | 1000°F/550°C |
|---|---|
| Ίνα βάσεων: | Φίμπεργκλας |
| Coating: | two sided silicone rubber |
Ανθεκτικό στη θερμότητα ύφασμα επικαλυμμένο με σιδηροπλαστική από σιλικόνιο
| Θέρμανση λειτουργίας: | 1000°F/550°C |
|---|---|
| Ίνα βάσεων: | υαλοειδή |
| Επιχρισμός: | δύο - πλαισιωμένο λάστιχο σιλικόνης |
Αντιδιαβρωτικό και Πυράντοχο Ύφασμα Σιλικόνης Ανθεκτικό στη Διάβρωση & Πυρκαγιά Σύνθετο Υλικό από Ύφασμα από Ίνες Γυαλιού με Επίστρωση Σιλικόνης
| Θέρμανση λειτουργίας: | 1000°F/550°C |
|---|---|
| Ίνα βάσεων: | υαλοειδή |
| Επίστρωση: | δύο - πλαισιωμένο λάστιχο σιλικόνης |
άσπρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα 0.85mm για την πυροπροστασία συστημάτων Ε 120 κουρτινών πυρκαγιάς
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Ταινία νημάτων: | Ε-γυαλί |
Ντυμένες πυρκαγιά και φλόγα ρόλων υφάσματος φίμπεργκλας μόνωσης θερμότητας σιλικόνη - καθυστερών
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Η αντίσταση στις υψηλές θερμοκρασίες και η φλόγα κάνουν αυτό το ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |

