Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ flexible expansion joint ] αγώνας 302 προϊόντα.
Αλεξίπυρο ύφασμα φίμπεργκλας για 18 oz. υποβαλλόμενες σε θερμοθεραπεία κουρτίνες φίμπεργκλας
| Υλικό βάσεων: | Ύφασμα γυαλιού ινών |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Ταινία νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
Ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας για το πυρίμαχο κάλυμμα συγκόλλησης
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Προσαρμοσμένη αντιστατική απόδοση από ύφασμα υαλοβάμβακα με επίστρωση PTFE
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | Σαφής που υφαίνεται |
Ντυμένο φίμπεργκλας χαλί ασπίδων συγκόλλησης κουρτινών συγκόλλησης υφάσματος ντυμένο σιλικόνη ενώνοντας στενά γενικό
| Πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | SunTex |
Υφαμένη φίμπεργκλας περιοδεύουσα μόνωση θερμότητας αλεξίπυρη για την ενισχυμένη επισκευή που τυλίγει, ραφές, βάρκα, σχηματοποίηση
| Εφαρμογή: | Κουρτίνα καπνού |
|---|---|
| Βάρος: | 2050g/τ.μ |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 550 Γ |
Ύφασμα ινών ε-γυαλιού λουρίδων πλέγματος υφασμάτων φίμπεργκλας ρόλων υφασμάτων φίμπεργκλας μη συγκολλητικό υφαμένο
| Εφαρμογή: | Κουρτίνα καπνού |
|---|---|
| Βάρος: | 2050g/τ.μ |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 550 Γ |
Η ντυμένη σιλικόνη υφάσματος φίμπεργκλας έντυσε την αντίσταση θερμοκρασίας από περ. – 50 ℃ σε περ. +250 ℃
| Πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | SunTex |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας υφασμάτων φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο σιλικόνη για τα καλύμματα μόνωσης
| Βάρος: | 100~2000g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
| Χρώμα & επίστρωμα: | Ασημένια σιλικόνη |
Αλεξίπυρο υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφασμάτων φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | SunTex |
Αλεξίπυρο και αδιάβροχο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για το κάλυμμα πυρκαγιάς
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |

