Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ flexible expansion joint ] αγώνας 302 προϊόντα.
Ντυμένο κάλυμμα πυρκαγιάς συγκόλλησης φίμπεργκλας αντίστασης πυρκαγιάς συνήθειας σιλικόνη
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας για τους αεραγωγούς υφάσματος
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.41mm |
Υφάσματα από υαλοειδή επικαλυμμένα με σιλικόνη, ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες
| Βάρος: | 100~2000g/m2 |
|---|---|
| Δάχος: | 0.1mm 3mm |
| Χρώμα & επίστρωμα: | Ασημένια σιλικόνη |
Πλύτες πυρκαγιάς με επικάλυψη σε σιδηροπλαστική για συγκόλληση 8H
| Επιχρισμός: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Δάχος: | 0.72mm |
SUNTEX ΠΟΥ επικαλυμμένο ύφασμα από γυαλί ίνες
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Δάχος: | 0.41mm |
ΥΦΑΣΜΑ ΕΠΙΚΑΛΥΜΜΕΝΟ ΜΕ FIBERGLASS ΓΙΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΕΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ & ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΚΑΠΝΟΥ
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Προστατευτικός ρόλος πυρκαγιάς, κουρτίνα πυρκαγιάς |
| Θέση εργασίας: | Κτήριο, νοσοκομείο, υπεραγορά, αίθουσα συνεδριάσεων, αερολιμένας |
ΥΦΑΣΜΑ ΕΠΙΚΑΛΥΜΜΕΝΟ ΜΕ FIBERGLASS ΓΙΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΕΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ & ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΚΑΠΝΟΥ
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Προστατευτικός ρόλος πυρκαγιάς, κουρτίνα πυρκαγιάς |
| Θέση εργασίας: | Κτήριο, νοσοκομείο, υπεραγορά, αίθουσα συνεδριάσεων, αερολιμένας |
Επαγγελματικό ύφασμα κουρτίνας πυρασφάλειας με πιστοποίηση EN-13501 με αντοχή σε θερμοκρασία 550°C και πάχος 0,6mm για πυροπροστασία
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Προστατευτικός ρόλος πυρκαγιάς, κουρτίνα πυρκαγιάς |
| Θέση εργασίας: | Κτήριο, νοσοκομείο, υπεραγορά, αίθουσα συνεδριάσεων, αερολιμένας |

