Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ flexible expansion joint ] αγώνας 305 προϊόντα.
Βιομηχανικό Ρολό Πυράντοχης Κουβέρτας με Αντοχή σε Θερμοκρασία 1000℃ και Επίστρωση Βερμικουλίτη για Προστασία Βαρέως Τύπου κατά τη Συγκόλληση
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1,4 χιλιοστά |
Ανθεκτικό στη θερμότητα αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας υφάσματος σιλικόνης για τη μόνωση σωλήνων και το περικάλυμμα σωλήνων
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
800C Vermiculite έντυσε την υψηλής θερμοκρασίας φίμπεργκλας προστασία συγκόλλησης υφασμάτων βαρέων καθηκόντων
| Ονομαστικό βάρος: | 1100 γρ./τ.μ |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1,3 χιλ. |
Δημόσιος περιοχής καθολικός αλκαλικός ελεύθερος χαρακτηρισμός υφάσματος φίμπεργκλας μεγέθους πυρίμαχος
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | πολυουρεθάνιο (PU) που ντύνεται |
800°C Ακατέργαστα υαλολιθικά υφάσματα υψηλής θερμοκρασίας
| υλικό: | Fiberglass, σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | 800 βαθμούς C |
| Βάρος: | 1220 g/τμ |
Βιομηχανική θερμότητα και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας υφασμάτων πυρίμαχο
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | πολυουρεθάνιο (PU) που ντύνεται |
Υφασμάτινα υφάσματα από γυάλινες ίνες ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες 460g/m2
| Weave type: | twill woven,plain woven or customized |
|---|---|
| Alkali Content: | Alkali Free |
| Surface Treatment: | polyurethane(PU) coated |
Υφάσματα από υαλοπλαστική υφαντική ύφασμα
| Τύπος ιστού: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | πολυουρεθάνιο (PU) που ντύνεται |
Υψηλής θερμοκρασίας φίμπεργκλας μόνωσης λεβήτων 1,5 χιλ. πάχους αλεξίπυρο που ντύνει με το πυριτικό άλας ασβεστίου
| Προέλευση υφασμάτων φίμπεργκλας: | ΚΙΝΑ |
|---|---|
| παράδοση: | Ναυτιλία ή αέρας σαφής |
| Βάρος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 1100 g/sqm |
Γκρίζα αλεξίπυρη υλική θερμική μόνωση ρόλων υφάσματος ίνας υάλου ασβεστίου ντυμένη πυριτικό άλας
| Ύφος: | TGF1000P-CS232-5014 |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρίζος |
| Βάρος: | 1100 g/sqm |

