Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ heat insulation high silica cloth ] αγώνας 174 προϊόντα.
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος φίμπεργκλας πυριτίου για τη διαφορετική επεξεργασία επιφάνειας
| Βάρος μονάδων: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| τυποποιημένο πάχος: | 0.053inch |
Ντυμένη Vermiculite θερμοκρασία 1100C εργασίας υφασμάτων φίμπεργκλας πυριτίου υψηλής θερμοκρασίας
| Ονομαστικό βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |
1200C υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας για τις καλύψεις μόνωσης, να γεμίσει, καθυστέρηση, ενώνοντας στενά κάλυμμα, κουρτίνα πυρκαγιάς
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 1.3mm |
Κόκκινο εύκαμπτο συνδετήρων θερμικής μόνωσης ύφασμα γυαλιού υφάσματος ντυμένο σιλικόνη
| πλάτος: | 1,5 μέτρο ή cOem |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος |
| Εμπορικό σήμα: | Suntex |
Πυροσβεστικό Υψηλής Θερμοκρασίας Ανθεκτικό Καθαρό υφασμένο Ανθεκτικό σε Χημικά Πυροσβεστικό Σιλικόνιο
| Υλικό: | 100% Fiberglass, Σιλικόνη |
|---|---|
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
| Δάχος: | 17mils |
Χρωματισμένο ύφασμα θερμικής μόνωσης φίμπεργκλας ε-γυαλιού για την κάλυψη σωλήνων βιομηχανίας
| πλάτος: | 1 μ μ/1,5 μ/1,55 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο γκρι |
| Εμπορικό σήμα: | Suntex |
Ενισχυμένο καλώδιο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα γυαλιού στην κάλυψη θερμικής μόνωσης
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχυμένο καλώδιο ύφασμα γυαλιού που χρησιμοποιείται στην κάλυψη θερμικής μόνωσης |
|---|---|
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας, καλώδιο ανοξείδωτου |
| Λέξη κλειδί: | ενισχυμένο καλώδιο ύφασμα γυαλιού |
Πυρίμαχο ντυμένο Vermiculite ύφασμα φίμπεργκλας για την υψηλής θερμοκρασίας μόνωση
| Ονομαστικό Βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |
Ανθεκτικό ύφασμα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένο με σιλικόνη E-Glass Αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες Σιλικονούχο υαλοβάμβακα
| Υλικό: | 100% Fiberglass, Σιλικόνη |
|---|---|
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
| Πάχος: | 17mils |
Πυρκαγιάς κοιλωμάτων χαλιών σομπών πυρκαγιάς χαλιών καθυστερούντω ανθεκτικά στη θερμότητα χοβόλεων ανθεκτικά υλικά υφασμάτων χαλιών πυρίμαχα
| Χρήση: | Θερμική μόνωση |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm~1.5mm, ή προσαρμοσμένος |

