Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ heat insulation high silica cloth ] αγώνας 174 προϊόντα.
Υφασμάτινο Ίνα Γυαλιού με Επίστρωση Σιλικόνης, Πυράντοχο, Ανθεκτικό στη Θερμότητα, E-Glass
| Base Material: | 100% fiberglass |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Weave type: | twill woven or customized |
Πυρίμαχο ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης, ανθεκτικό στη θερμότητα 850g/m2
| Base Material: | 100% fiberglass |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Weave type: | twill woven or customized |
Υφάσματα από γυαλί ίνες επικαλυμμένα με σιλικόνη - πυρόστακτα, ανθεκτικά στη θερμότητα, 850 g/m2
| Base Material: | 100% fiberglass |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Weave type: | twill woven or customized |
Πυρίμαχο ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης, ανθεκτικό στη θερμότητα 850g/m2
| Base Material: | 100% fiberglass |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Weave type: | twill woven or customized |
Υφάσματα από υαλοπίνακα επικαλυμμένα με σιλικόνη - Υφάσματα από ηλεκτρονικό γυαλί υψηλής θερμοκρασίας
| Base Material: | 100% fiberglass |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Weave type: | twill woven or customized |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό θερμομονωτικό ύφασμα από ίνες γυαλιού με επίστρωση σιλικόνης για συγκόλληση, πυρίμαχο κάλυμμα
| Επίστρωση: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Δάχος: | 0.1mm 3mm |
Πυράντοχο Ύφασμα από Υαλοβάμβακα με Επίστρωση Σιλικόνης - Ανθεκτικό σε Υψηλές Θερμοκρασίες
| Βασικό υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | Υφάσματα από υφαντικές ύλες ή προσαρμοσμένα |
Πυράντοχο Ύφασμα από Υαλοβάμβακα με Επίστρωση Σιλικόνης - Ανθεκτικό σε Υψηλές Θερμοκρασίες
| Base Material: | 100% fiberglass |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Weave type: | twill woven or customized |
Υφασμάτινα υφάσματα βιομηχανικής ινών γυαλιού με επικάλυψη σε υψηλές θερμοκρασίες και ανθεκτικά στη φωτιά
| Επιχρισμός: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Δάχος: | 0.1mm 3mm |
Υψηλής αντοχής φλόγα - ύφασμα φίμπεργκλας επιστρώματος σιλικόνης καθυστερούντω
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |

