Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ heat insulation high silica cloth ] αγώνας 249 προϊόντα.
Το υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου έντυσε τη σιλικόνη/PU/την ακρυλική/Vermiculite θερμότητα Resiatant
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
πυρκαγιά 0.7mm - καθυστερούντω υψηλό ύφασμα γυαλιού ινών πυριτίου λαστιχένιο
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας, πυριτικό άλας ασβεστίου |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Βαθμός 700 Γ |
| Βάρος: | 1100 g/sqm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα πυριτίου καλυμμάτων 700C στροβίλων
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας, πυριτικό άλας ασβεστίου |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Βαθμός 700 Γ |
| Βάρος: | 1100 g/sqm |
Το χημικό ανθεκτικό λάστιχο σιλικόνης έντυσε την πυρκαγιά υφασμάτων φίμπεργκλας - υψηλό κλωστοϋφαντουργικό προϊόν πυριτίου καθυστερούντω
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Ύφασμα αρμού διαστολής ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, χωρίς αλκάλια, βάρους 600gsm για ανθεκτικές λύσεις πυρασφάλειας και αντοχής στη θερμότητα
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Επένδυση: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν |
Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, αλκαλικής-ελεύθερης σύνθεσης ύφασμα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένο με πυρίτιο 600gsm για αρμούς διαστολής
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Επένδυση: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν |
Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, αλκαλικής-ελεύθερης σύνθεσης ύφασμα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένο με πυρίτιο 600gsm για αρμούς διαστολής
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Επένδυση: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν |
Ανθεκτικό στη θερμότητα φίμπεργκλας υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφασμάτων υφάσματος ανθεκτικό στη θερμότητα
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα ίνας υάλου πυριτίου φίμπεργκλας υψηλό για το μη κάψιμο
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Ιδιαίτερα ανθεκτική στη θερμότητα ίνα υάλου πυριτίου υφασμάτων απίστευτα ανθεκτική 1700C φίμπεργκλας υψηλή
| Βάρος: | 1200g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | 1,3 χιλ. |
| πλάτος: | από 100cm σε 200cm |

