Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ heat insulation high silica cloth ] αγώνας 174 προϊόντα.
Καλή ποιότητα 0.7mm κατασκευαστών της Κίνας αλεξίπυρο υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου
| Βάρος μονάδων: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.053inch |
Η υψηλής θερμοκρασίας σιλικόνη έντυσε το υψηλό αλεξίπυρο ύφασμα υφασμάτων φίμπεργκλας πυριτίου
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
1000c υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό υλικό υφασμάτων πυριτίου για το ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
| Επεξεργασία: | Vermiculite επίστρωμα την και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| βάρος: | 1070gsm |
| Πάχος: | 1.4mm |
Υψηλό ανθεκτικό στη θερμότητα 18OZ φίμπεργκλας πυριτίου μαξιλάρι μόνωσης θερμότητας πορτών καπνού υφασμάτων πυριτίου υφασμάτων
| Βάρος μονάδων: | 18oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.024inch |
1000c υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό υλικό υφασμάτων πυριτίου για το ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
| Θεραπεία: | Vermiculite επίστρωμα την και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Δάχος: | 10,4 mm |
Το υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου έντυσε τη σιλικόνη/PU/την ακρυλική/Vermiculite θερμότητα Resiatant
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου για την επένδυση με τα διαφορετικά ελαστομερή και τα πολυμερή σώματα
| Βάρος μονάδων: | 18oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| τυποποιημένο πάχος: | 0.024inch |
πυρκαγιά 0.7mm - καθυστερούντω υψηλό ύφασμα γυαλιού ινών πυριτίου λαστιχένιο
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας, πυριτικό άλας ασβεστίου |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Βαθμός 700 Γ |
| Βάρος: | 1100 g/sqm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα πυριτίου καλυμμάτων 700C στροβίλων
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας, πυριτικό άλας ασβεστίου |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Βαθμός 700 Γ |
| Βάρος: | 1100 g/sqm |
Το χημικό ανθεκτικό λάστιχο σιλικόνης έντυσε την πυρκαγιά υφασμάτων φίμπεργκλας - υψηλό κλωστοϋφαντουργικό προϊόν πυριτίου καθυστερούντω
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |

