Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ heat insulation high silica cloth ] αγώνας 174 προϊόντα.
Υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου υφάσματος Silicone/PU/Vermiculite/Acrylic/Coated πυριτίου υψηλό - προϊόντα ποιοτικού πυριτίου
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Υψηλής θερμοκρασίας/θερμότητα/χημική ανθεκτική πυρκαγιά υφασμάτων φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένη λάστιχο - υψηλό κλωστοϋφαντουργικό προϊόν πυριτίου καθυστερούντω
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
PU σιλικόνης λαστιχένιο Vermiculite από γραφίτη ακρυλικό ασβεστίου ύφασμα υφασμάτων πυριτίου φίμπεργκλας πυριτικών αλάτων ντυμένο Al-φύλλο αλουμινίου
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
|---|---|
| Πάχος: | 17mils |
| Χρώμα: | κόκκινο ή γκρι |
Ντυμένο Vermiculite ύφασμα φίμπεργκλας για τις καλύψεις θερμικής μόνωσης
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται ή σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
Αλεξίπυρη 620g/sqm πετρελαίου κουρτίνα μόνωσης θερμότητας πλατφορμών
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται ή σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός αποζημιωτής υφασμάτων Multilayers υφάσματος πυριτίου θερμικής μόνωσης
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν |
Θερμομόνωση Silica Fabric Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν |
Υφάσματα από πυριτίνη SUNTEX
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επιχρισμός: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος ιστού: | 8H σατέν |
600g υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα πυριτίου αντίστασης για την ένωση επέκτασης
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν |
600g υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα πυριτίου αντίστασης για το συνδετήρα αγωγών υφάσματος
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν |

