Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ heat insulation high silica cloth ] αγώνας 174 προϊόντα.
Πυρκαγιάς κοιλωμάτων χαλιών σομπών πυρκαγιάς χαλιών απορροφητικό υλικό χαλιών χοβόλεων καθυστερούντω το ανθεκτικό στη θερμότητα και χαλιών σχαρών προστατεύει τη γέφυρά σας
| Χρήση: | Θερμική μόνωση |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm~1.5mm, ή προσαρμοσμένος |
Αντανακλαστικά χαλιά κοιλωμάτων πυρκαγιάς Suntex θερμότητας για το κατώτερο χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς για τη γέφυρα, Patio, τη χλόη και το ξύλο, μαξιλάρι κοιλωμάτων πυρκαγιάς, χαλί πυρκαγιάς
| Χρήση: | Θερμική μόνωση |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm~1.5mm, ή προσαρμοσμένος |
Ντυμένο υλικό γυαλιού ινών υφάσματος υφασμάτων κατασκευής φίμπεργκλας πυρίτιο
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0.65mm |
Ντυμένο υλικό γυαλιού ινών υφάσματος υφασμάτων κατασκευής φίμπεργκλας πυρίτιο
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Δάχος: | 0.65mm |
14 αργιλίου φύλλων αλουμινίου φίμπεργκλας υφασμάτων πυρκαγιάς μόνωσης καλυμμάτων μικρά υφάσματος ίνας υάλου
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κάλυμμα πυρκαγιάς |
| Βάρος: | 13.2oz/yd2 |
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την ανασταλμένη δεξαμενή στέγη πετρελαίου
| Όνομα προϊόντων: | ύφασμα φίμπεργκλας για την ανασταλμένη δεξαμενή στέγη πετρελαίου |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Αντιστατικά αλεξίπυρα υλικά υφασμάτων φίμπεργκλας για τη σφράγιση δεξαμενών
| Όνομα προϊόντων: | υλικά υφάσματος φίμπεργκλας για την επιπλέουσα σφραγίδα στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Ανθεκτικό ύφασμα φίμπεργκλας καιρού και γδαρσίματος για την επιπλέουσα σφραγίδα δεξαμενών στεγών
| Όνομα προϊόντων: | Ύφασμα φίμπεργκλας για την επιπλέουσα σφραγίδα δεξαμενών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την επιπλέουσα δεξαμενή στεγών σφραγίδων
| Όνομα προϊόντων: | Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την επιπλέουσα δεξαμενή στεγών σφραγίδων |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την εσωτερική επιπλέουσα δεξαμενή στεγών
| Όνομα προϊόντων: | Ύφασμα φίμπεργκλας για την εσωτερική επιπλέουσα δεξαμενή στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |

