Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] αγώνας 595 προϊόντα.
Διπλής Όψης Υφασμάτινο Ίνα Γυαλιού Πυρίμαχο Υψηλής Θερμοκρασίας Θερμική Μόνωση Επικαλυμμένο με Σιλικόνη Ελαστικό Ύφασμα
| Επίστρωση: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας υφασμάτων ντυμένο σιλικόνη για την ένωση της γενικής κουρτίνας συγκόλλησης Ποιοτική εγγύηση
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Υφάσματα από υαλοειδή επικαλυμμένα με σιλικόνη Δυνατότητα 0,1 mm έως 3 mm
| Επιχρισμός: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Η άριστη χημική ανθεκτική σιλικόνη έντυσε το ανθεκτικό ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος φίμπεργκλας για την πυρκαγιά - κουρτίνα καθυστερούντω
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Βάρος: | 1120 γρ |
| Πάχος: | 0.95mm |
Άριστο χημικό ανθεκτικό ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας φίμπεργκλας ντυμένο ύφασμα
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Βάρος: | 1120 γρ |
| Πάχος: | 0.95mm |
Εύκαμπτο σατέν ύφασμα φίμπεργκλας ύφανσης ντυμένο σιλικόνη αδιάβροχο
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Βάρος: | 1120gsm |
| Πάχος: | 0.95mm |
Ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος ανθεκτικό
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Βάρος: | 1120gsm |
| Πάχος: | 0.95mm |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για την ένωση του προστατευτικού καλύμματος για να αποτρέψει τη σκουριά σπινθήρων από το ράντισμα και τη σύλληψη της πυρκαγιάς
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Εξαιρετικά ανθεκτικό σε χημικές ουσίες υφάσματα από γυαλωσίνες με επικαλυπτό σε σιλικόνη
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
|---|---|
| Βάρος: | 1120gsm |
| Δάχος: | 0.95mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό ύφασμα φίμπεργκλας θερμικής μόνωσης πυρίμαχο ντυμένο σιλικόνη
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα, κ.λπ. |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |

