Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] αγώνας 595 προϊόντα.
Ανθεκτικές στη θερμότητα αλεξίπυρες κουρτίνες που μονώνουν τη σιλικόνη ντυμένο λάστιχο Fibergla θερμικής αγωγιμότητας
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Υφάσματα από υαλοειδή ίνες που έχουν επικαλυφθεί με σιλικόνη, μονωτικά, ανθεκτικά στη θερμότητα, για την πρόληψη πυρκαγιών
| Αντοχή στη Θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Δάχος: | 00,3 mm |
Customized Colored E-Glass Silicone Rubber Coated Fabric Cloth Fiberglass Base Heat Resistant Safety for Cutting Process
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Customized Colored Good Resistance E-Glass Silicone Rubber Coated Fabric Cloth Fiberglass Base Heat Resistant Safety for Cutting Process
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα ίνας υάλου 0,4 χιλ. κρύου και ανθεκτικού στη θερμότητα υλικού
| Βάρος: | 510 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,44 χιλ. |
| Χρώμα: | Ασημένιο γκρι |
Ντυμένη Ptfe θερμική μόνωση ρόλων υφασμάτων υφάσματος φίμπεργκλας
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Ζωηρόχρωμο αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα υφάσματος φίμπεργκλας
| Υλικό: | ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Γ-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | ΜΕΣΟ |
Υφάσματα από γυαλί ίνες επικαλυμμένα με σιλικόνη 400 g/m2 -50 oC έως 500 oC
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
0.3 mm πάχος 400 g/m2 βάρος 1,5 m πλάτος υφάσματα από γυαλί επικαλυμμένα με σιλικόνη για αντοχή στη θερμότητα και στη φωτιά
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Διπλής όψης σιλικονούχο υαλουφάσμα από ίνες υάλου, αλκαλικής αντοχής, γκρι χρώματος για πυραντίσταση και θερμομόνωση
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |

