Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] αγώνας 595 προϊόντα.
Φωτοαποσβέστερο ύφασμα από γυάλινη ίνα με επικαλυπτό σε σιλικόνη 400 g/τμ 0,3 mm θερμομόνωση ύφασμα από γυάλινη ίνα 1,5 μέτρα
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Υφασμάτινα υφάσματα επικαλυμμένα με σιλικόνη, αντοχή στη θερμότητα 260°C, 400 g/m2 βάρος και πάχος 0,3 mm για υλικό θερμομόνωσης
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Silicone Coated Fiberglass Fabric with 260℃ Heat Resistance 400 g/sqm Weight and 0.3 mm Thickness for Thermal Insulation
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Double Sided Silicone Coated Fiberglass Fabric Heat Resistant (-50°C to 500°C) 0.3 mm Thickness 400 g/sqm Weight
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Για το αλκαλικό ελεύθερο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας κουρτινών καπνού
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Επίστρωμα: | δίπλευρο λάστιχο σιλικόνης |
Χρωματισμένο ανθεκτικό στη θερμότητα αλεξίπυρο σαφές υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας ντυμένου του σιλικόνη υφάσματος φίμπεργκλας
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Σιλικόνης ντυμένο λάστιχο φίμπεργκλας κάλυμμα οξυγονοκολλητών υφασμάτων βαρέων καθηκόντων αλεξίπυρο για βιομηχανικό, τη στρατοπέδευση, τους καπνιστές και τις σχάρες
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | cOem 730 g/sqm |
| Πάχος: | cOem 0,53 χιλ. |
Λαστιχένια ντυμένα ελαστομερές υφάσματα φίμπεργκλας σιλικόνης για τα μετακινούμενες καλύμματα μόνωσης και τις κουρτίνες συγκόλλησης
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Υψηλής αντοχής ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τα καλύμματα μόνωσης και τις κουρτίνες συγκόλλησης
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Ντυμένο ύφασμα υφάσματος φίμπεργκλας μόνωσης θερμότητας σιλικόνη
| Υλικό: | ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |

