Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] αγώνας 603 προϊόντα.
Ντυμένο φίμπεργκλας χαλί ασπίδων συγκόλλησης κουρτινών συγκόλλησης υφάσματος ντυμένο σιλικόνη ενώνοντας στενά γενικό
| Πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | SunTex |
Ντυμένες πυρκαγιά και φλόγα ρόλων υφάσματος φίμπεργκλας μόνωσης θερμότητας σιλικόνη - καθυστερών
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τις κουρτίνες πυρκαγιάς και τις κουρτίνες συγκόλλησης
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Φίμπεργκλας ντυμένο πυρίτιο ύφασμα υφάσματος φίμπεργκλας 600gsm ή συνήθειας ντυμένο σιλικόνη
| Πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | SunTex |
Ύφασμα 600gsm υφασμάτων φίμπεργκλας σιλικόνης ή ντυμένο ύφασμα υφάσματος φίμπεργκλας συνήθειας σιλικόνη
| Υλικό: | Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ενιαίο δευτερεύον ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τον αποζημιωτή ενώσεων επέκτασης
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
0.9mm πάχος 1000°F/550°C Θερμομόνωση
| Service Temperature: | 1000°F/550°C |
|---|---|
| Ίνα βάσεων: | Φίμπεργκλας |
| Coating: | two sided silicone rubber |
Πυροπροστατευτική κουβέρτα Σιλικόνη επικαλυμμένη υαλοπλαστική ύφασμα με πάχος 0,3 mm Δυνατότητα 400 g/m2 Βάρος και πλάτος 1/1,2/1,5 μέτρα
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Υφάσματα από υαλοπλαστική επικαλυμμένα με σιλικόνη με αντοχή σε θερμοκρασία -50 °C έως 500 °C και βάρος 400 g/m2
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Υφασμάτινα υφάσματα με επικάλυψη σε σιλικόνη ανθεκτικά στη θερμότητα, πάχους 0,3 mm και βάρους 400 g/m2 για περιοχές υψηλών θερμοκρασιών
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |

