Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 912 προϊόντα.
0.9mm πάχος 1000°F/550°C Θερμομόνωση
| Service Temperature: | 1000°F/550°C |
|---|---|
| Ίνα βάσεων: | Φίμπεργκλας |
| Coating: | two sided silicone rubber |
Corrosion Resistant Silicone Coated Fiberglass Fabric with Thermal Insulation and Chemical Resistance for Fireproof Applications
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας μόνωσης ντυμένο σιλικόνη για τα μετακινούμενα καλύμματα θερμικής μόνωσης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα από πυρίτιο ανθεκτικό σε πυρκαγιά Υφασμάτινο ύφασμα επικαλυμμένο με πυρίτιο ανθεκτικό σε πυρκαγιά
| Μέγιστη θερμοκρασία: | -50℃~ +550℃ |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο γκρι |
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
Αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για το στρώμα θερμικής μόνωσης
| Βάρος: | 1250 g/sqm |
|---|---|
| Δάχος: | 1,4 χιλ. |
| Χρώμα: | Γκρι |
Λευκό ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης για κουβέρτα πυρόσβεσης από υαλοβάμβακα
| Επίστρωση: | Σιλικόνη και στις δύο πλευρές |
|---|---|
| Βάρος: | 260 γραμμάρια |
| Τύπος ιστού: | που υφαίνεται |
Πλαισιωμένο διπλάσιο ντυμένο σιλικόνη γδάρσιμο απόδειξης φλογών υφασμάτων φίμπεργκλας ανθεκτικό
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Ανθεκτικές στη φωτιά σιλικόνης επικαλυμμένα υφάσματα από γυαλί ίνες αποσυναρμολογημένα μπουφάν
| Επιχρισμός: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
480g ντυμένο σιλικόνη ύφασμα υφάσματος φίμπεργκλας στα σακάκια μόνωσης
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | Που υφαίνεται |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτική στη θερμότητα ντυμένη σιλικόνη θερμική μόνωση υφάσματος φίμπεργκλας
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |

