Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 1050 προϊόντα.
Αλεξίπυρο υψηλής θερμοκρασίας ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 500 Γ |
| Χρώμα: | Μπλε |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για το υψηλής θερμοκρασίας εμπόδιο μόνωσης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας υφασμάτων φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο σιλικόνη για τα καλύμματα μόνωσης
| Βάρος: | 100~2000g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
| Χρώμα & επίστρωμα: | Ασημένια σιλικόνη |
Μπλε Ύφασμα Fiberglass με επικάλυψη σιλικόνης Για αφαιρούμενα μαξιλάρια υψηλής θερμοκρασίας
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 500 Γ |
| Χρώμα: | Μπλε |
17oz. Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τα μετακινούμενες καλύμματα μόνωσης και τις κουρτίνες συγκόλλησης
| Χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία: | 550°C (1100°F) |
| Βάρος: | 580 g/sqm (17 Oz. /Sq. YD.) |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας θερμικής μόνωσης σιλικόνη αλεξίπυρο
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
17 OZ γκρίζο συγκόλλησης ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος ντυμένο σιλικόνη για τις κουρτίνες & τα καλύμματα συγκόλλησης
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
|---|---|
| Πάχος: | 17 μίλια |
| Χρώμα: | κόκκινο ή γκρι |
Εύκολος να κόψει, κανένα ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας ιπτάμενων για την προστασία συγκόλλησης, τη θερμική μόνωση, την ένωση επέκτασης, κ.λπ.
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Υψηλής θερμοκρασίας υφάσματα από σιλικόνιο από γυαλί, υφάσματα θερμικής μόνωσης από καουτσούκ, υφάσματα από γυάλινη ίνα
| Αντοχή στη Θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Δάχος: | 00,3 mm |
Υλικό θερμικής μόνωσης από υαλοπίνακα επιχρισμένο με σιλικόνη ηλεκτρονικού γυαλιού
| Αντοχή στη Θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |

