Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 912 προϊόντα.
Ανθεκτικό ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης 260℃ Αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες
| Αντοχή στη Θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Excellent Insulation Thermal Conductive Water Repellent Silicone Coated Fiberglass Fabric Silicone Fiberglass Cloth
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Άριστο χημικό ανθεκτικό ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος ανθεκτικό
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Βάρος: | 1120gsm |
| Πάχος: | 0.95mm |
E-Glass Silicone Coated Fiberglass Fabric for Thermal Insulation and Safety in Cutting Process
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Durable Fireproof Thermal Insulation Silicone Coated Fiberglass Fabric Cloth with 400 g/sqm Weight and 0.3 mm Thickness
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Ανθεκτικό ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης, πάχους 0,3 mm, βάρους 400 g/m² και πλάτους 1 / 1,2 / 1,5 μέτρα για θερμομόνωση
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Γκρίζο ντυμένο σιλικόνη κάλυμμα ύφασμα-πυρκαγιάς φίμπεργκλας και κάλυμμα συγκόλλησης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
17 OZ. Κόκκινο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τα καλύμματα & τις κουρτίνες συγκόλλησης
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας, σιλικόνη |
|---|---|
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
| Πάχος: | 17 μίλια |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος ανεφοδιασμού εργοστασίων
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Ανθεκτικό Ύφασμα από Υαλοβάμβακα με Επίστρωση Σιλικόνης για Προστασία από Πυρκαγιά με Αντοχή σε Υψηλές Θερμοκρασίες για Μεταλλοτεχνία
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |

