Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 1010 προϊόντα.
Καλός προμηθευτής Ανθεκτικό στη φωτιά, επικαλυμμένο με σιλικόνη, υαλοπλαστική, ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, ηλεκτρονικό γυαλί, υαλοπλαστικό σιλικόνης
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ιστού: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα, κ.λπ. |
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
Η ντυμένη σιλικόνη υφάσματος φίμπεργκλας έντυσε την αντίσταση θερμοκρασίας από περ. – 50 ℃ σε περ. +250 ℃
| Πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | SunTex |
Το αλεξίπυρο λάστιχο σιλικόνης ύφανσης σατέν έντυσε το γονιμοποιημένο ύφασμα φίμπεργκλας
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης υφάσματος μόνωσης για τις καλύψεις θερμικής μόνωσης
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
| Βάρος: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
Καλό μηχανικό ύφασμα επιστρώματος σιλικόνης ιδιοτήτων για τα υψηλής θερμοκρασίας μετακινούμενα μαξιλάρια
| Βασικό ύφασμα: | Υφαμένο σατέν φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
| Βάρος: | 1156gsm (34oz το /sqyd) |
3732 κόκκινο θερμικής μόνωσης λαστιχένιο επίστρωμα σιλικόνης υφασμάτων φίμπεργκλας υφάσματος αλεξίπυρο
| Βάρος: | 590 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
| Χρώμα: | κόκκινος |
Ανθεκτικό ύφασμα φίμπεργκλας καιρού και γδαρσίματος για την επιπλέουσα σφραγίδα δεξαμενών στεγών
| Όνομα προϊόντων: | Ύφασμα φίμπεργκλας για την επιπλέουσα σφραγίδα δεξαμενών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Της Κίνας εργοστασίων άμεσο ύφασμα φίμπεργκλας μόνωσης ανεφοδιασμού υψηλής θερμοκρασίας
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Πυροσβεστικό Silicone Coated Fiberglass Fabric με βελτιωμένη αντοχή Υψηλής θερμοκρασίας Silicone Fiberglass Fabric
| Επιχρισμός: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Weight: | 140gsm to 3000gsm |
| Δάχος: | 0.1mm 3mm |
Double Sided Fireproof Silicone Fiberglass Cloth with 1 / 1.2 / 1.5 meter Width and 50 m / 100 m Roll Length
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |

