Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 1010 προϊόντα.
Σιλικόνη/ντυμένο λάστιχο ύφασμα φίμπεργκλας πολυεστέρα υφάσματος υψηλό ντυμένο αντοχή
| Επίστρωμα: | δίπλευρο λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα γυαλιού, ανθεκτική, υψηλή εκτατή δύναμη, στεγανοποίηση
| Υλικό: | Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υψηλό - ντυμένη σιλικόνη φλόγα φίμπεργκλας ποιοτικών εργοστασίων - ύφασμα καθυστερούντω για τους τυφλούς κυλίνδρων κουρτινών
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 500 Γ |
| Χρώμα: | Μπλε |
Κουρτίνες πυρκαγιάς ένα πυρκαγιάς προστατευτικό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου ντυμένο λάστιχο
| Υλικό βάσεων: | S.S ενισχυμένο καλώδιο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Αλεξίπυρο λάστιχο σιλικόνης φίμπεργκλας ντυμένο ύφασμα για το κάλυμμα πυρκαγιάς συγκόλλησης
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία: | 550°C (1100°F) |
| βάρος: | 580 g/sqm (17 Oz. /Sq. YD.) |
Πυρίμαχο φίμπεργκλας κλωστοϋφαντουργικό προϊόν σιλικόνης υφασμάτων φίμπεργκλας υφάσματος υψηλής θερμοκρασίας
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
|---|---|
| Πάχος: | 17mils |
| Χρώμα: | κόκκινο ή γκρι |
PU σιλικόνης λαστιχένιο Vermiculite από γραφίτη ακρυλικό ασβεστίου ύφασμα υφασμάτων πυριτίου φίμπεργκλας πυριτικών αλάτων ντυμένο Al-φύλλο αλουμινίου
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
|---|---|
| Πάχος: | 17mils |
| Χρώμα: | κόκκινο ή γκρι |
Υψηλό ύφασμα γυαλιού διάρκειας ντυμένο σιλικόνη για τη θερμική μόνωση
| Material: | Silicone Coated Fiberglass Fabric |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
| Alkali content: | Alkali Free |
PU αντι κουρτινών πυρκαγιάς γυαλιού ινών η υλική σιλικόνη έντυσε το πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
|---|---|
| Πάχος: | 17mils |
| Χρώμα: | κόκκινο ή γκρι |
Η υψηλής θερμοκρασίας σιλικόνη υφάσματος θερμικής μόνωσης φίμπεργκλας έντυσε ανθεκτικό στη θερμότητα
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |

