Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 1010 προϊόντα.
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης υφασμάτων γυαλιού ινών μόνωσης θερμότητας λάστιχο
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
| Βάρος: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
Χονδρικό σαφές Twill μαύρο κόκκινο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης γονιμοποιημένο ταινία
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Υψηλός - ποιοτικής ντυμένο σιλικόνη πυρίμαχο συγκόλλησης ύφασμα φίμπεργκλας καλυμμάτων υψηλής θερμοκρασίας
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Η υψηλή - ποιοτική φλόγα - σιλικόνη καθυστερούντω γονιμοποίησε ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας φίμπεργκλας το ύφασμα
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα γυαλιού για τη μετακινούμενη κάλυψη σακακιών μόνωσης
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Αντιδιαβρωτικό και Πυράντοχο Ύφασμα Σιλικόνης Ανθεκτικό στη Διάβρωση & Πυρκαγιά Σύνθετο Υλικό από Ύφασμα από Ίνες Γυαλιού με Επίστρωση Σιλικόνης
| Θέρμανση λειτουργίας: | 1000°F/550°C |
|---|---|
| Ίνα βάσεων: | υαλοειδή |
| Επίστρωση: | δύο - πλαισιωμένο λάστιχο σιλικόνης |
Red Double Sides Fiberglass Fabric Fireproof High Temperature Thermal Insulation Silicone Rubber Coated Fabric Cloth
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
το ύφασμα σιλικόνης αποτελείται από το υψηλής ποιότητας ύφασμα σιλικόνης και ίνας υάλου για τις ενώσεις επέκτασης υφάσματος, αγωγός υφάσματος
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης φίμπεργκλας ενισχυμένο ύφασμα με την υψηλής θερμοκρασίας κόλλα
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας που ενώνει στενά τα γενικά προϊόντα συγκόλλησης κουρτινών συγκόλλησης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |

