Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 1008 προϊόντα.
Χαμηλή τιμή 0.4mm υφάσματος γυαλιού ινών εργοστασίων της Κίνας ντυμένο λάστιχο φίμπεργκλας πυριτίου συνήθειας εύκαμπτο
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Διπλής όψης υαλουφάσματος επικαλυμμένο με σιλικόνη με αντοχή στη θερμότητα 260°C και επιβραδυντικές ιδιότητες
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Υφάσματα από υαλοπλαστική επικαλυμμένα με πυρόσβεση σε σιλικόνη με βάρος 400 g/m2 και πάχος 0,3 mm για εφαρμογές υψηλών θερμοκρασιών
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Custom Colored E-Glass Silicone Coated Fiberglass Fabric with 50 m / 100 m Roll Length for High Temperature Protection
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Φίμπεργκλας κατασκευής ντυμένο πυρίτιο υφασμάτων ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος υψηλής θερμοκρασίας
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0.65mm |
Ντυμένος ρόλος υφασμάτων φίμπεργκλας της Shell θερμικής μόνωσης υφάσματος 17OZ φίμπεργκλας αντίστασης φλογών PTFE
| Βάρος μονάδων: | 17oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.016inch |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο γραφίτης για την προστασία παφλασμών και την προστασία θερμότητας
| Χρώμα: | μαύρος, γκρίζος, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πάχος: | 1.4 mm~3mm |
| Μέγεθος: | 1x50m, 3x3m, 1x1m, 2x2m, 8x8m, ή προσαρμοσμένος |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας πυροπροστασίας 460g/M2 θερμικής μόνωσης PU
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Η υψηλής θερμοκρασίας χρωματισμένη σιλικόνη έντυσε τη βιομηχανική ενισχυμένη ύφασμα ίνα υάλου φίμπεργκλας
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Ύφασμα φίμπεργκλας πολυουρεθάνιου (PU) ντυμένο για τη θερμική μόνωση και την πυροπροστασία
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |

