Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 1008 προϊόντα.
Υλικά ντυμένα PU υφάσματα φίμπεργκλας θερμικής μόνωσης για την όξινη και αλκαλική αντίσταση
| όνομα: | Ντυμένο πολυουρεθάνιο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 460gsm |
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας για το ηλεκτρονικό φύλλο δελτίου τύπου μόνωσης και θερμότητας
| Όνομα: | ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| πλεονέκτημα: | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός |
Ντυμένο ύφασμα 0.4mm φίμπεργκλας πολυουρεθάνιου PU ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας για τις κουρτίνες κουρτινών και καπνού πυρκαγιάς
| Πάχος: | 0.40mm |
|---|---|
| Βάρος: | 450g/m2±10% |
| Πλάτος: | 1000mm, 1200mm, 1500mm 1520mm 1550mm 2000mm |
Ντυμένο το PU ύφασμα φίμπεργκλας έντυσε ειδικά UV ανθεκτικό, ανθεκτικό ύφασμα φίμπεργκλας γδαρσίματος
| Πάχος: | 0.40mm |
|---|---|
| Βάρος: | 450g/m2±10% |
| Πλάτος: | 1000mm, 1200mm, 1500mm 1520mm 1550mm 2000mm |
Ντυμένες σακάκι και κάλυψη μόνωσης clothFor φίμπεργκλας υφάσματος φίμπεργκλας σιλικόνης λάστιχο υψηλής θερμοκρασίας μετακινούμενες
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα ίνας υάλου για το κάλυμμα μόνωσης
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα ίνας υάλου για το μαξιλάρι μόνωσης
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Μετακινούμενη κάλυψη μόνωσης σακακιών μόνωσης με το υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης θερμοκρασίας
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης λάστιχο για την ηλεκτρική μόνωση
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Ανθεκτικό στη θερμότητα ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για την ηλεκτρική μόνωση
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |

