Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 1008 προϊόντα.
32 υψηλής θερμοκρασίας ντυμένου σιλικόνη Oz υφάσματος φίμπεργκλας για τις κουρτίνες πυρκαγιάς & παφλασμών
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Θερμότητας καθυστερούντω πορτών ντυμένο PTFE φίμπεργκλας φίμπεργκλας γυαλιού υπόθεσης Ε υφάσματος 610g θερμικό
| Ονομαστικό βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.45mm |
4H ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου τύπων ύφανσης σατέν σιλικόνη πυρίμαχο
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Ύφασμα/ύφασμα φίμπεργκλας που ντύνεται με PU το υλικό για τη μαλακή σύνδεση υφάσματος σωλήνων
| Βάρος μονάδων: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1550mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |
Σιλικόνης ντυμένο λάστιχο φίμπεργκλας ΥΦΑΣΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ ΥΦΑΣΜΑΤΟΣ υφάσματος ΑΝΘΕΚΤΙΚΟ
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 13.5 ύφασμα φίμπεργκλας oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.017inch |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφάσματος γυαλιού σιλικόνης θερμικής μόνωσης για την προστασία συγκόλλησης, κουρτίνες πυρκαγιάς
| Υλικό: | ύφασμα ίνας υάλου |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Ταινία νημάτων: | Ε-γυαλί |
Μαύρη ντυμένη νεοπρένιο χημική ανθεκτική ύφασμα ή ταινία φίμπεργκλας σε μέσο - ανατολή
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 540 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 500 g/sqm |
| Πάχος: | 0,35 χιλ. |
Εύκαμπτοι ύφασμα φίμπεργκλας αγωγών υλικοί χημικοί ανθεκτικοί/ρόλος υφασμάτων φίμπεργκλας
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 g/m2 |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
Ανθεκτικό στη θερμότητα ύφασμα ίνας υάλου σιλικόνης ντυμένο λάστιχο ντυμένο σιλικόνη για τα μετακινούμενο καλύμματα μόνωσης & το σακάκι & το κοβάλτιο
| Μέγιστη θερμοκρασία: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης σε δίπλευρο ή μια πλευρά |
Πυροσβεστική θερμική μόνωση από ύφασμα υαλοειδούς επικαλυμμένο με βερμικουλίτη
| Θεραπεία: | δύο όψεως βερμικουλίτη και πυριτικό επικαλυμμένο |
|---|---|
| Βάρος: | 620g/sqm |
| Πάχος: | 0,65 χιλιοστά |

