Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 985 προϊόντα.
Το πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την επιπλέουσα στέγη τοποθετεί σε δεξαμενή τη σφραγίδα
| Όνομα προϊόντων: | Το πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την επιπλέουσα στέγη τοποθετεί σε δεξαμενή τη σφραγίδα |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την επιπλέουσα δεξαμενή στεγών σφραγίδων
| Όνομα προϊόντων: | Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την επιπλέουσα δεξαμενή στεγών σφραγίδων |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την εσωτερική επιπλέουσα δεξαμενή στεγών
| Όνομα προϊόντων: | Ύφασμα φίμπεργκλας για την εσωτερική επιπλέουσα δεξαμενή στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Η σιλικόνη PTFE έντυσε το ανθεκτικό στη θερμότητα ύφασμα φίμπεργκλας ίνας υάλου υφασμάτων μόνωσης θερμότητας για το επίστρωμα
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | PTFE που ντύνεται |
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
Grey Alkali Free Silicone Coated Fiberglass Fabric with 400 g/sqm Weight and 0.3 mm Thickness for Thermal Insulation
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Υλικά υφασμάτων φίμπεργκλας για τη σκληρή και ιδιαίτερα ανθεκτική επιπλέουσα σφραγίδα δεξαμενών στεγών
| Όνομα προϊόντων: | επιπλέουσα σφραγίδα δεξαμενών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Μονόπλευρο/two-sided επίστρωμα με το λαστιχένιο ύφασμα σιλικόνης σιλικόνης για τον εύκαμπτο συνδετήρα υφάσματος
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης φίμπεργκλας ενισχυμένο ύφασμα με την υψηλής θερμοκρασίας κόλλα
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
ντυμένη λάστιχο ενώνοντας στενά προστατευτική ενδυμασία σιλικόνης 0.4mm υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτική
| Μέγιστη συνεχής θερμοκρασία: | 1100°F (550°C) |
|---|---|
| Πάχος: | 0,016 ίντσες (0.4mm) |
| Βάρος: | 15 Oz. /Sq. YD. (510 g/sqm) |
Καλή αντίσταση υφασμάτων φίμπεργκλας στις ακραίες θερμοκρασίες για τη μετακινούμενη μόνωση Jacketing
| Μέγιστη συνεχής θερμοκρασία: | 1100°F (550°C) |
|---|---|
| Πάχος: | 0,016 ίντσες (0.4mm) |
| Βάρος: | 15 Oz. /Sq. YD. (510 g/sqm) |

