Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 992 προϊόντα.
Customized Colored Silicone Fiberglass Fabric Fireproof High Temperature Thermal Insulation Silicone Coated Fabric Cloth
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Υφάσματα από υαλοειδή ίνες που έχουν διεισδύσει σε πυρίτιδα και σε σιλικόνη, ανθεκτικά στο νερό και στη διάβρωση, διαθέσιμα σε κυλίνδρους 50m/100m
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Ύφασμα φίμπεργκλας υάρδας 18oz SUNTEX 1 ανθεκτικό στη θερμότητα για τη γενική πυρίμαχη πυρίμαχη πόρτα
| Βάρος μονάδων: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1 υάρδα |
| Τυποποιημένο πάχος: | ύφασμα φίμπεργκλας 0,025 ίντσας |
Το ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης για την προστασία εξάτμισης καλύπτει τις καλύψεις προστασίας στροβίλων καλύψεων προστασίας εξοπλισμού
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για τον ανιχνευτή καπνού
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
| Βάρος: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
Κάλυψη μόνωσης φίμπεργκλας φρουράς θερμότητας για τη μόνωση του υφάσματος θερμικής μόνωσης φλαντζών και σωλήνων
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Υλικό μόνωσης βαρέως τύπου από υαλοβάμβακα επικαλυμμένο με σιλικονούχο καουτσούκ που αντέχει σε θερμοκρασίες έως 550°C
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση στη φωτιά: | μεσαίας ισχύος & θερμική μόνωση |
| Πάχος: | 0,4 χιλ. σε 3mm |
Anti-Corrosion and Fireproof Silicone Fabric Corrosion&Fire Resisting Silicone Coated Fiberglass Cloth Composite Material
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Το αδιάβροχο ντυμένο PU ύφασμα ίνας υάλου για εξαιρετικά υψηλής θερμοκρασίας προστατεύει
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Θερμότητας αντίστασης άριστο ύφασμα σιλικόνης επιστρώματος υψηλής θερμοκρασίας για την ποδιά πυροπροστασίας πυρίμαχη
| Μέγιστη θερμοκρασία: | -50℃~ +550℃ |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο γκρι |
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |

