Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 992 προϊόντα.
Ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης για τις θερμικές μονωμένες καλύψεις θερμικής μόνωσης σακακιών
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένα με σιλικονούχο καουτσούκ για εύκαμπτους αρμούς διαστολής
| Βάρος: | 1120 g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0,95 χιλ. |
| Χρώμα: | κόκκινο |
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένα με σιλικονούχο καουτσούκ για εύκαμπτους αρμούς διαστολής
| Βάρος: | 1120 g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0,95 χιλ. |
| Χρώμα: | κόκκινο |
Χρωματισμένο ύφασμα θερμικής μόνωσης φίμπεργκλας ε-γυαλιού για την κάλυψη σωλήνων βιομηχανίας
| πλάτος: | 1 μ μ/1,5 μ/1,55 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο γκρι |
| Εμπορικό σήμα: | Suntex |
Ανθεκτικό στη θερμότητα φίμπεργκλας υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφασμάτων υφάσματος ανθεκτικό στη θερμότητα
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Chemica ανθεκτικό σιλικόνης ντυμένο λάστιχο φίμπεργκλας ύφασμα ε-Glass/C-γυαλιού υφάσματος αλεξίπυρο
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
ανθεκτικός υψηλής θερμοκρασίας μέχρι 800 Γ θερμικής μόνωσης 850 γ βαθμός υφάσματος
| Βάρος: | 850 G/M2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0,8 χιλ. |
| πλάτος: | 0,96 μέτρα |
Αδιάβροχος αλεξίπυρος υφασμάτων φίμπεργκλας σιλικόνης για τις μετακινούμενες καλύψεις μόνωσης
| Υλικό: | ύφασμα ίνας υάλου |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Ταινία νημάτων: | Ε-γυαλί |
Μέσο βάρους ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου υψηλής θερμοκρασίας για τη ναυτιλία της μόνωσης οικοδόμησης
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 580 g/m2 |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
2mm θερμική μόνωση υφασμάτων φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου πυριτικών αλάτων κεραμική
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |

