Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 985 προϊόντα.
Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, αλκαλικής-ελεύθερης σύνθεσης ύφασμα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένο με πυρίτιο 600gsm για αρμούς διαστολής
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Επένδυση: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν |
Ύφασμα διαστολής αρμού με αντοχή σε θερμοκρασία 1700 βαθμών Κελσίου, βάρος 600gsm και ύφασμα υψηλής πυριτίας χωρίς αλκάλια
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Επένδυση: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν |
Ντυμένο Vermiculite ύφασμα φίμπεργκλας για τις καλύψεις θερμικής μόνωσης
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται ή σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
φλόγα θερμικής μόνωσης 1.4mm - ύφασμα 700 καθυστερούντω προστασία θερμότητας βαθμού Γ
| wieght: | 1100 g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | πάχος 1,5 χιλ. |
| πλάτος: | 1,5 μέτρο ή cOem |
Καλός αντιδιαβρωτικός, ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Πυρίμαχο ντυμένο Vermiculite ύφασμα φίμπεργκλας για την υψηλής θερμοκρασίας μόνωση
| Ονομαστικό Βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |
Ντυμένη PTFE φίμπεργκλας υφάσματος σκόνης μονωτικών περιβλημάτων καπνού κάλυψη Therma θερμικής μόνωσης κουρτινών επαναχρησιμοποιήσιμη
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Μαξιλάρι 0.5mm μόνωσης θερμότητας ντυμένο PTFE ύφασμα ίνας υάλου
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | 250C βαθμός |
| βάρος: | 580 g/sqm |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας πορτών καθυστερούντω θερμότητας PTFE για την κουρτίνα και την πυρκαγιά καπνού cutain
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
M0 ντυμένη πυρκαγιά φίμπεργκλας απόδειξης πυρκαγιάς PU - σατέν υφασμάτων 4H καθυστερούντω για την εύκαμπτη ένωση επέκτασης
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 13.5 ύφασμα φίμπεργκλας oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.017inch |

