Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 992 προϊόντα.
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας που χρησιμοποιείται κυρίως στους τομείς της πρόληψης πυρκαγιάς και της θερμικής απομόνωσης
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Δύο - πλαισιωμένο ντυμένο Vermiculite ύφασμα φίμπεργκλας για τις ενώσεις επέκτασης
| Επεξεργασία: | δύο - πλαισιωμένα vermiculite και πυρίτιο που ντύνονται |
|---|---|
| Βάρος: | 620g/sqm |
| Πάχος: | 0.65mm |
Προσαρμοσμένη πυρκαγιά μόνωσης θερμότητας - ντυμένο PTFE φίμπεργκλας καθυστερούντω ανθεκτικό στη θερμότητα
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | 250C βαθμός |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Ανθεκτικό στη θερμότητα σιλικόνης ντυμένο λάστιχο ίνας υάλου ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος υψηλής αντοχής
| Μέγιστη θερμοκρασία: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης σε δίπλευρο ή μια πλευρά |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου
| Ονομαστικό βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |
Υφάσματα από γυαλί με επίστρωση πυριτίου από βερμικουλίτη 1200°C ανθεκτικά στη θερμότητα
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
Silicone Rubber Coated Fiberglass Fabric For Fabric Flexible Connectors
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 13.5 ύφασμα φίμπεργκλας oz/sq.y |
|---|---|
| Πρότυπο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυπικό πάχος: | 0.017inch |
550°C ανθεκτικός στη θερμότητα, με ακρυλικό επίστρωμα από ίνες γυαλιού, με προσαρμόσιμα μεγέθη
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Ντυμένη Vermiculite θερμοκρασία 1100C εργασίας υφασμάτων φίμπεργκλας πυριτίου υψηλής θερμοκρασίας
| Ονομαστικό βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |
Ντυμένο Vermiculite ύφασμα φίμπεργκλας για το κάλυμμα πυρκαγιάς και συγκόλλησης
| Ονομαστικό Βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |

