Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 979 προϊόντα.
Επαγγελματικό εργοστάσιο που γίνεται ντυμένο ντυμένο PU ύφασμα γυαλιού ινών ίνας υάλου το ύφασμα
| Η μονάδα ζυγίζει: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό ντυμένο PU φίμπεργκλας M0 0.41mm αποζημιωτών υφάσματος υφάσματος
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1300mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.41mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό στη θερμότητα σχοινί φίμπεργκλας για τη μόνωση που συσκευάζει τη βιομηχανική πόρτα σομπών
| Διάμετρος: | 25mm X 25mm |
|---|---|
| Temp. αντίσταση: | 550 Γ |
| βάση: | Ε-γυαλί 9um 100% |
Πράσινο υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφάσματος κουρτινών πυρκαγιάς φίμπεργκλας για την οικοδόμηση του συστήματος ελέγχου πυρκαγιάς
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Προστατευτικός ρόλος πυρκαγιάς, κουρτίνα πυρκαγιάς |
| Θέση εργασίας: | Κτήριο, νοσοκομείο, υπεραγορά, αίθουσα συνεδριάσεων, αερολιμένας |
Υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου για την επένδυση με τα διαφορετικά ελαστομερή και τα πολυμερή σώματα
| Βάρος μονάδων: | 18oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| τυποποιημένο πάχος: | 0.024inch |
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα συστημάτων όρου αέρα για το εύκαμπτο αγωγών συνδετήρων ύφασμα φίμπεργκλας νεοπρενίου μαύρο
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 g/m2 |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
550C ανθεκτικό στη θερμότητα σχοινί φίμπεργκλας για τις σφραγίδες Gasketing πορτών φούρνων
| DIA.: | 30mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία ανθεκτική: | 550 Γ |
| Materail: | Ε-γυαλί |
Θερμομόνωση 550C Δαχτυλίδι από γυαλί ίνες για βιομηχανικά φούρνα τζάμια θέρμανση πόρτες
| Διάμετρος: | 25mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | 550 Γ |
| Υλικό σιδηροδρόμου: | Ίνα ε-γυαλιού |
Θερμομόνωση 550C Δαχτυλίδι από γυαλί ίνες για βιομηχανικά φούρνα τζάμια θέρμανση πόρτες
| Διάμετρος: | 25mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | 550 Γ |
| Υλικό σιδηροδρόμου: | Ίνα ε-γυαλιού |
Καλές ταινία μόνωσης φίμπεργκλας αντίστασης γδαρσίματος/σφραγίδα σχοινιών φίμπεργκλας πορτών εστιών
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, κόκκινος |
|---|---|
| Πάχος: | Από 1.0-6.0 χιλ. |
| πλάτος: | Από 20-200 χιλ. |

