Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 924 προϊόντα.
Υψηλό ανθεκτικό στη θερμότητα 18OZ φίμπεργκλας πυριτίου μαξιλάρι μόνωσης θερμότητας πορτών καπνού υφασμάτων πυριτίου υφασμάτων
| Βάρος μονάδων: | 18oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.024inch |
Βαρέων καθηκόντων συγκόλλησης προστασίας γενικό ύφασμα 2.6mm υφάσματος φίμπεργκλας υψηλής θερμοκρασίας γραφίτης που ντύνεται
| Ονομαστικό βάρος: | 1150g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 2.6mm |
Τα επαναχρησιμοποιήσιμα αλεξίπυρα μαξιλάρια σχαρών χαλιών προστατεύουν για τη γέφυρα, Patio, υπαίθριος ξυλάνθρακας, καπνιστές, ξύλινο πάτωμα, εσωτερικό χαλί εστιών
| Αριθμό μοντέλου: | καταστήστε αλεξίπυρα χαλί-1 |
|---|---|
| Υλικό: | σιλικόνη, φύλλο αλουμινίου αργιλίου, φίμπεργκλας, κ.λπ. |
| Πάχος: | 0.8mm 1.5cm, ή προσαρμοσμένος |
Αντιπυρικό μη ραβδί υφασμάτων συγκόλλησης φίμπεργκλας 0,7 χιλ. πάχους με το καλώδιο μέσα
| πλάτος: | 1.5 Μ |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρίζος cOem |
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από -50 Γ σε 500 Γ |
Ντυμένο διπλάσιο φίμπεργκλας 36 σιλικόνης» προστάτης χαλιών κοιλωμάτων πυρκαγιάς
| Υλικό: | Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm 1.5mm |
Ντυμένα χαλιά κοιλωμάτων πυρκαγιάς φίμπεργκλας σιλικόνης για το κατώτερο κοίλωμα πυρκαγιάς, χαλιά σχαρών για τον υπαίθριο προστάτη Patio γεφυρών σχαρών
| Υλικό: | Ύφασμα Fiberglass με επικάλυψη σιλικόνης |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm 1.5mm |
Αγοραστής/προμηθευτής συστημάτων πυρανίχνευσης χαλιών κοιλωμάτων πυρκαγιάς κάτω από το χαλί σχαρών για την υπαίθρια σχάρα
| Υλικό: | Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm 1.5mm |
Πυρκαγιά 550 βαθμού - κάλυμμα φίμπεργκλας θερμικής μόνωσης καθυστερούντω για την κουρτίνα συγκόλλησης
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | μέσο |
| Τύπος νημάτων: | Γ-γυαλί |
Πυρίμαχο άσπρο φίμπεργκλας κατασκευαστών κάλυμμα συγκόλλησης πυρκαγιάς γενικό
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0,4 χιλ. - 0,8 χιλ. |
Ανθεκτική στη φωτιά υαλοπλαστική πυρκαγιά
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Δάχος: | 0,4 χιλ. - 0,8 χιλ. |

