Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 924 προϊόντα.
550C ανθεκτική στη θερμότητα προστασία σωλήνων καλωδίων μόνωσης μανικιών φίμπεργκλας σιλικόνης και η διάμετρος μεταξύ
| Επίστρωμα: | δίπλευρο λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Κάλυψη μόνωσης φίμπεργκλας φρουράς θερμότητας για τη μόνωση των φλαντζών και των σωλήνων
| Υλικό: | κεραμική μόνωση ινών, ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης κλωστοϋφαντουργικών προϊόντων φίμπεργκλας υφάσματος θερμικής μόνωσης συνδετήρων αγωγού
| Υλικό: | κεραμική μόνωση ινών, ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
υφαμένο ύφασμα διαπότισης σιλικόνης γυαλιού ινών θερμικής μόνωσης 0.45mm 15oz Twill
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφασμάτων φίμπεργκλας μόνωσης για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Δάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Υψηλής θερμοκρασίας πυρίμαχο ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος σιλικόνης και αδιάβροχος
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα, κ.λπ. |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υφάσματα θερμομόνωσης SUNTEX
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
Φαρμακευτικό χρώμα για την αποθήκευση θερμότητας
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
Ηλεκτρονικό γυαλί Πυροσβεστικό ύφασμα από σιλικόνη υαλοπλαστική θερμική μόνωση Υαλοπλαστική ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες ύφασμα από σιλικόνη
| Temperature resistance: | -50 C degree to 500 C degree |
|---|---|
| Weight: | 400 g/sqm |
| Thickness: | 0.3 mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφασμάτων φίμπεργκλας μόνωσης για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ακρυλικός που ντύνεται |

