Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 1008 προϊόντα.
Ντυμένο Ptfe φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος υψηλής θερμοκρασίας
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.43mm |
Υψηλό αλεξίπυρο ύφασμα υφασμάτων φίμπεργκλας ίνας υάλου 200gsm πυριτίου για τη συγκόλληση
| Ονομαστικό βάρος: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920 χιλ. |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.65mm |
Καλό διαβρωτικό αλεξίπυρο φίμπεργκλας ύφασμα ίνας υάλου υφάσματος όξινο και αλκαλικό ανθεκτικό
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Επίστρωμα: | Acylic |
Crowfoot υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα 36OZ φίμπεργκλας πυριτίου για τη βαρέων καθηκόντων κουρτίνα συγκόλλησης
| Βάρος μονάδων: | 36oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| Τυποποιημένο πάχος/ονομαστικό πάχος: | 0.037inch |
Επαγγελματικό εργοστάσιο που γίνεται ντυμένο ντυμένο PU ύφασμα γυαλιού ινών ίνας υάλου το ύφασμα
| Η μονάδα ζυγίζει: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό ντυμένο PU φίμπεργκλας M0 0.41mm αποζημιωτών υφάσματος υφάσματος
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1300mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.41mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό στη θερμότητα σχοινί φίμπεργκλας για τη μόνωση που συσκευάζει τη βιομηχανική πόρτα σομπών
| Διάμετρος: | 25mm X 25mm |
|---|---|
| Temp. αντίσταση: | 550 Γ |
| βάση: | Ε-γυαλί 9um 100% |
Πράσινο υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφάσματος κουρτινών πυρκαγιάς φίμπεργκλας για την οικοδόμηση του συστήματος ελέγχου πυρκαγιάς
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Προστατευτικός ρόλος πυρκαγιάς, κουρτίνα πυρκαγιάς |
| Θέση εργασίας: | Κτήριο, νοσοκομείο, υπεραγορά, αίθουσα συνεδριάσεων, αερολιμένας |
Υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου για την επένδυση με τα διαφορετικά ελαστομερή και τα πολυμερή σώματα
| Βάρος μονάδων: | 18oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| τυποποιημένο πάχος: | 0.024inch |
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα συστημάτων όρου αέρα για το εύκαμπτο αγωγών συνδετήρων ύφασμα φίμπεργκλας νεοπρενίου μαύρο
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 g/m2 |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |

