Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 985 προϊόντα.
Επικάλυψη από βερμικουλίτη με υαλοπλαστική συγκόλληση 1200°C ανθεκτική στη θερμότητα
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
Ύφασμα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένο με βερμικουλίτη πυριτίου 1200°C Κουβέρτα συγκόλλησης
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
Η διάβρωση και το μαύρο νεοπρένιο αντίστασης πετρελαίου έντυσαν το χημική την ανθεκτική ύφασμα ή ταινία φίμπεργκλας σε μέσο - ανατολή
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 540 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 500 g/sqm |
| Πάχος: | 0,35 χιλ. |
Αλεξίπυρη 620g/sqm πετρελαίου κουρτίνα μόνωσης θερμότητας πλατφορμών
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται ή σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
1000ºF ύφασμα θερμικής μόνωσης αντίστασης θερμότητας για το μονωτικό περίβλημα φίμπεργκλας Reparing Rewettable σωλήνων
| Βάρος: | 530 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,58 χιλ. |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα γυαλιού θερμικής μόνωσης για τις καλύψεις πυρκαγιάς
| Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 920mm |
| Πάχος: | 1.25mm |
1.25mm πυροπροστασίας σιλικόνη υφασμάτων φίμπεργκλας που ντύνεται υψηλής θερμοκρασίας
| Ονομαστικό βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.25mm |
Οι καλύψεις μόνωσης φλαντζών θερμαίνουν το αντανακλαστικό ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 560 g/sqm |
Υφαμένο Suntex υψηλό πυρίτιο υφασμάτων θερμικής μόνωσης που ντύνεται με το κόκκινο λάστιχο σιλικόνης
| Βάρος: | 850 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,8 χιλ. |
| πλάτος: | 0,96 μ |
12H σατέν υψηλό πυριτίου υφάσματος φίμπεργκλας υφασμάτων 1200g συγκόλλησης εμπόδιο πυρκαγιάς προστασίας γενικό
| Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 920mm |
| Πάχος: | 1.25mm |

