Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 917 προϊόντα.
200g E Glass Fibre Fabric with 50 m / 100 m Roll Length for Smoke Screen Hanging Wall
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Ντυμένο θερμικό κάλυμμα συγκόλλησης πυρκαγιάς αδιάβροχο για την πώληση
| Χρώμα: | μαύρος, γκρίζος, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πάχος: | 1.4 mm~3mm |
| μέγεθος: | 1x50m, 3x3m, 1x1m, 2x2m, 8x8m, ή προσαρμοσμένος |
Υφασμάτινο γυαλί επικαλυμμένο με σιλικονούχο καουτσούκ 200-2000g/m² για θερμομόνωση
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Γυαλί e |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | απαλλαγμένο από αλκάλια |
Silicone Rubber Coated Glass Fabric for Reusable Insulation Blankets & Pads
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Γυαλί e |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | απαλλαγμένο από αλκάλια |
Ντυμένο ύφασμα γυαλιού σιλικόνης λάστιχο για την επαναχρησιμοποιήσιμη μόνωσης θερμική μόνωση μαξιλαριών μόνωσης καλυμμάτων επαναχρησιμοποιήσιμη
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένο ύφασμα γυαλιού σιλικόνης λάστιχο για την επαναχρησιμοποιήσιμη μόνωσης θερμική μόνωση μαξιλαριών μόνωσης καλυμμάτων επαναχρησιμοποιήσιμη
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
Το λάστιχο σιλικόνης έντυσε το ύφασμα θερμικής μόνωσης για τη μετακινούμενη κάλυψη
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Η πυρκαγιά αντιστέκεται γονιμοποιημένο στο σιλικόνη ντυμένο υφαμένο ρόλο υφάσματος γυαλιού στεγανοποιεί 0.5mm
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υφασμάτινα υφάσματα υψηλής θερμοκρασίας 200-2000g/m2 για σωλήνες και αντιδραστήρες
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Γυαλί e |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | απαλλαγμένο από αλκάλια |
Προσαρμοσμένο θερμομονωτικό ύφασμα 200-2000g/m² για σωλήνες & αντιδραστήρες
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Γυαλί e |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | απαλλαγμένο από αλκάλια |

