Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 985 προϊόντα.
Θερμότητας καθυστερούντω υψηλής θερμοκρασίας φίμπεργκλας καλύμματα στροβίλων υφασμάτων 2250g ντυμένα γραφίτης
| Βάρος: | 2250g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 2.5mm |
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς συγκόλλησης μόνωσης φίμπεργκλας για τα καλύμματα πυρκαγιάς που ενώνουν στενά το κάλυμμα
| Υλικό: | PU φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος: | 17 oz/yd2 |
| Χρώμα: | το γκρι και τα χρώματα |
Υψηλό θερμικό στρωμάτων Ptfe φίμπεργκλας υφάσματος μαύρο αντιστατικό σκόνης ύφασμα φίμπεργκλας μονωτικών περιβλημάτων ντυμένο PTFE
| Βάρος μονάδων: | 610g/sqm |
|---|---|
| Συνολικό πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Συνολικό πάχος: | 0.45mm |
Το εύκαμπτο ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος/το μαύρο ύφασμα PU φίμπεργκλας έντυσε την πυρκαγιά M0 - καθυστερών
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 490g/sqm |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος/πλάτος/ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος/τυποποιημένο πάχος/πάχος: | 0.43mm |
SUNTEX 36 OZ υψηλής θερμοκρασίας φίμπεργκλας ύφασμα πυριτίου εμποδίων υφασμάτων πυρίμαχο
| Βάρος μονάδων: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.053inch |
Υψηλή θερμική στρωμάτων Ptfe φίμπεργκλας κάλυψη θερμικής μόνωσης υφάσματος επαναχρησιμοποιήσιμη
| Βάρος μονάδων: | 610g/sqm |
|---|---|
| Συνολικό πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Ολικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Υψηλής θερμοκρασίας μαξιλάρι θερμικής μόνωσης εμποδίων πυρκαγιάς υφάσματος γυαλιού Thermocovers ντυμένο Ptfe
| Βάρος μονάδων: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| τυποποιημένο πάχος: | 0,016 ίντσα |
παχιά τα και τα δύο 1mm δευτερεύον λάστιχο σιλικόνης έντυσαν τους εύκαμπτους αποζημιωτές
| Βάρος: | 32 oz |
|---|---|
| Πάχος: | 0,95 χιλ. |
| Πλάτος: | 1.5 μ |
Πυρκαγιά συγκόλλησης πυριτίου έκτακτης ανάγκης ασφάλειας συνήθειας - αλεξίπυρο κάλυμμα φίμπεργκλας μόνωσης καθυστερούντω
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | slicone που ντύνεται |
Υψηλό ανθεκτικό στη θερμότητα 18OZ φίμπεργκλας πυριτίου μαξιλάρι μόνωσης θερμότητας πορτών καπνού υφασμάτων πυριτίου υφασμάτων
| Βάρος μονάδων: | 18oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.024inch |

