Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 985 προϊόντα.
Ντυμένο υλικό γυαλιού ινών υφάσματος υφασμάτων κατασκευής φίμπεργκλας πυρίτιο
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Δάχος: | 0.65mm |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα ίνας υάλου για το αλεξίπυρο μετακινούμενο κάλυμμα κάλυψης μόνωσης
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
| Βάρος: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
Συνάμματα επέκτασης 0,4 mm Silicone επικαλυμμένο υαλοπλαστικό ύφασμα
| Επίστρωση: | δύο - πλαισιωμένο λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
Ανθεκτικό ύφασμα από υαλωσίνες υψηλής θερμοκρασίας με αντοχή στη θερμότητα 1000 °C και επικάλυψη από βερμικουλίτη για εφαρμογές πυρκαγιάς με ανθεκτικότητα σε χημικά
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | Χωρίς αλκάλια |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 0,65 χλστ |
άσπρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα 0.85mm για την πυροπροστασία συστημάτων Ε 120 κουρτινών πυρκαγιάς
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Ταινία νημάτων: | Ε-γυαλί |
Υψηλής θερμοκρασίας υψηλό ύφασμα πυριτίου υφασμάτων φίμπεργκλας σιλικόνης μόνωσης θερμότητας
| Υλικό: | 100% Fiberglass, Σιλικόνη |
|---|---|
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
| Πάχος: | 17mils |
Καλύτερο πωλώντας αλεξίπυρο ντυμένο λάστιχο ύφασμα σιλικόνης θερμικής μόνωσης
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υφάσματα από γυάλινες ίνες, επικαλυμμένα με σιλικόνη, για κάλυψη μόνωσης
| Material: | aluminum-foil,glassfiber and high temperature resistance cloth |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali content: | Alkali Free |
Silicone Rubber Coated Fiberglass Fabric For Removable Insulation Jacket And Cover
| Material: | aluminum-foil,glassfiber and high temperature resistance cloth |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα ίνας υάλου για τη βιομηχανική θερμική κάλυψη μαξιλαριών μόνωσης
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |

