Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ pvc coated fiberglass fabric ] αγώνας 247 προϊόντα.
Πυροσβυστική γενική κουζινών πυκνωμένη οικογένεια πυρκαγιάς γενική γενική κουζινών καταστολή πυρκαγιάς πυρκαγιάς γενική
| Πάχος: | 0,2 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | PU φίμπεργκλας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Που ντύνεται |
Γενικό υψηλής θερμοκρασίας κάλυμμα πυρκαγιάς αντίστασης συγκόλλησης για τη διάσωση έκτακτης ανάγκης
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
Συγκόλλησης πυρκαγιάς γενικό προστασίας βιομηχανικό πυρίμαχο γενικό σπινθήρων κάλυμμα πυρκαγιάς προστασίας βαρέων καθηκόντων
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
| Μέγεθος: | 1m*1m, 1.2m*1.2m, 1.2m*1.8m, 1.5m*1.5m, 1.8m*1.8m, 2.0m*2.0m |
Ύφασμα φίμπεργκλας για τις σκληρές και ιδιαίτερα ανθεκτικές επιπλέουσες σφραγίδες δεξαμενών στεγών
| Όνομα προϊόντων: | ύφασμα φίμπεργκλας για τις επιπλέουσες σφραγίδες δεξαμενών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Επιπλέουσα σφραγίδα στεγών υφάσματος φίμπεργκλας για τις εξωτερικές υπέργειες δεξαμενές
| Όνομα προϊόντων: | Επιπλέουσα σφραγίδα στεγών υφάσματος φίμπεργκλας |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Αντιστατικά υλικά υφάσματος φίμπεργκλας για την επιπλέουσα σφραγίδα στεγών
| Όνομα προϊόντων: | υλικά υφάσματος φίμπεργκλας για την επιπλέουσα σφραγίδα στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Χημικός ανθεκτικός αδιάβροχος υφασμάτων φίμπεργκλας Ptfe αντίστασης γδαρσίματος για το τύλιγμα σωλήνων πετρελαίου και φυσικού αερίου
| Βάρος: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
Μαύρη πυρκαγιά καθυστερούντω θερμότητας - ύφασμα Glassfiber καθυστερούντω που ντύνεται/ύφασμα φίμπεργκλας Ptfe
| Βάρος: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
800C ρόλος υφάσματος φίμπεργκλας καλωδίων ανοξείδωτου βαθμού για το στρώμα θερμικής μόνωσης
| Βάρος: | 1250 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 1,4 χλστ |
| Χρώμα: | Γκρίζος |

