Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ pvc coated fiberglass fabric ] αγώνας 247 προϊόντα.
1000ºF ύφασμα θερμικής μόνωσης αντίστασης θερμότητας για το μονωτικό περίβλημα φίμπεργκλας Reparing Rewettable σωλήνων
| Βάρος: | 530 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,58 χιλ. |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για το στρώμα θερμικής μόνωσης
| βάρος: | 1250 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 1,4 χιλ. |
| Χρώμα: | γκρίζος |
High-Temperature Fireproof Welding Blanket 460 g/sqm 0.41 mm Up to 1800C Heat Resistant Flame Retardant Welding Mat
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Μη - κολλήστε το ύφασμα φίμπεργκλας PTFE πλάτος πάχους 1000 - 2000mm το /0.45mm για τη θερμική μόνωση
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Πάχος: | 0,45 χλστ |
Υψηλής θερμοκρασίας συγκόλλησης κάλυμμα συγκόλλησης πυρκαγιάς γενικό ανθεκτικό βαρέων καθηκόντων
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | Σολομός |
Ανθεκτικά στη θερμότητα ντυμένα σιλικόνη κουρτίνες & κάλυμμα συγκόλλησης υφασμάτων ίνας υάλου
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | Σολομός |
Η πυρκαγιά πυροπροστασίας έκτακτης ανάγκης εγχώριας ασφάλειας καλυεται τα καλύμματα συγκόλλησης φίμπεργκλας
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| επεξεργασία επιφάνειας: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Κάλυμμα πυρκαγιάς για την κουζίνα, κάλυμμα πυρκαγιάς έκτακτης ανάγκης για τα καλύμματα συγκόλλησης φίμπεργκλας καλυμμάτων πυρκαγιάς πυροπροστασίας
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Φίμπεργκλας έκτακτης ανάγκης εγχώριας ασφάλειας που ενώνει στενά το γενικό κάλυμμα πυρκαγιάς πυροπροστασίας ρόλων
| Εφαρμογή 1: | κάλυμμα πυρκαγιάς πυροπροστασίας έκτακτης ανάγκης ασφάλειας |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, γκρίζος, ή προσαρμοσμένος |
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
Στεγανοποιήστε το μονωμένο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος αλεξίπυρο
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |

